Peněženky SECRID, souhra praktičnosti a udržitelnosti

Peněženky SECRID, souhra praktičnosti a udržitelnosti

Už nějakou dobu hledáte peněženku, která bude nejen designovým kouskem, ale u které budete mít zároveň jistotu, že jsou vaše doklady v bezpečí? Máme pro vás dobrou zprávu. Obě tyto nezbytné funkce nabízí stylové a bezpečné peněženky SECRID.

Díky široké škále designů, barev i provedení si vybere skutečně každý. A co víc? Jejich zakladatelé myslí také na udržitelnost, díky čemuž splňují požadavky i pro skutečně náročné zákazníky. Pojďte se na peněženky SECRID podívat blíže.
 

Skladné, stylové a praktické

Tři hlavní funkce, které nabízejí peněženky SECRID. Díky jejich praktické velikosti se vám peněženka bez problému vejde i do decentního psaníčka, kde budou vaše karty v bezpečí. Proto se nemusíte bát, že vám na párty záhadně zmizí peníze z vaší karty. Všechny peněženky SECRID jsou vybaveny funkcí RFID ochrany. Tato pokročilá funkce dokáže blokovat elektromagnetické pole využívané ve všech důležitých dokumentech včetně platebních karet a dalších osobních dokladů.

Další praktickou vlastností je také ochrana samotných karet před poškozením nebo zlomením. Díky pouzdru budou vaše karty nejen v kybernetickém bezpečí, ale také před manuálním poškození. Navíc pro platbu nemusíte celou kartu vyndávat z pouzdra, postačí ji pouze mírně vysunout a můžete tak pohodlně zaplatit. 

RFID Ochrana

Pod zkatkou RFID = Radio-Frequency Identification) se skrývá ono magické kouzlo bezkontaktního přenosu dat. Žijeme v krásné době, kdy stačí pouze přiložit kartu a je zaplaceno. Z nákupního hlediska velmi pohodlná věc, ovšem z bezpečnostního hlediska jsme tak vystaveni krádežím nového typu, kdy někdo může na dálku přečíst data z karty. Peněženky SECRID však dokážou tyto obavy vyřešit! Každá z nich obsahuje RFID ochranu, která vaše karty a doklady ochrání proti nechtěnému přenosu dat.

Vybere si každý

Značka nabízí širokou paletu barev a různých povrchových úprav kůže. V sortimentu se pravidelně objevují výjimečné edice, které chytnou za oko. Extravagantní modely jsou však doplněné i jednoduchými kousky, u kterých dominuje vzhled kůže. Od základního pouzdra Cardprotector, které se vám vejde i do větší peněženky, se rodina peněženek Secrid významně rozrostla. Mezi tři základní peněženky, které se liší zejména svou velikostí patří:

 

Miniwallet

Typ miniwallet zdobí zapínání, aby peněženku ochránilo proti nechtěnému otevření. Díky tomu je miniwallet nejprodávanějším modelem. Do miniwalletu uschováte až 6 karet a za klips, kterým miniwallet disponuje, můžete pohodlně uložit také bankovky.

Slimwallet

Typ slimwallet ocení zejména ti, kteří nosí peněženku po kapsách. Jedná se o jednoduchý a nejužší typ, který můžete pohodlně nosit v džínách nebo v opravdu úzkém psaníčku, kde se každý centimetr navíc počítá.

Twinwallet

Twinwallet je už pro opravdové fajnšmekry. Tato varianta zvládne přehledně uschovat a ochránit až 12 karet. Je složena z dvou pouzder Cardprotector, přičemž i nadále nabídne dostatek prostoru pro ostatní bankovky nebo karty. Twinwallet je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí mít všechny karty u sebe a zároveň si zachovat pořádek a bezpečí v peněžence.

V souladu s udržitelností

Kůže, ze které jsou peněženky SECRED vyrobeny pochází z Evropy a při jejich výrobě byly všem pracovníkům zajištěny důstojné podmínky pro práci. Zároveň samotná výroba peněženek probíhá na evropském území, konkrétně v Holandsku, kde samotná značka vznikla. Díky lokální výrobě a zapojení handicapovaných pracovníků do výroby se značka může pyšnit společensky prospěšnými podmínkami. Všechny kůže jsou navíc šetrné k životnímu prostředí a s nákupem peněženky vám vzniká nárok na doživotní servis a tříletou záruku.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram