Plavky Freegun jsou explozí barev a vzorů – přibalte si je na dovolenou!

Hledáte-li veselé plavky, pořiďte si plavky z kolekce Freegun

Plavky Freegun si pořídíte snadno i u nás díky obchodnímu módnímu domu DESSUE . Pokud sledujete jeho sortiment, možná jste si značku Freegun zamilovala již díky pestrému spodnímu prádlu, které najdete rovněž v nabídce této značky.

Je to značka pro moderní ženy s mladistvým duchem, která osvobozuje od konvencí. Žádná černá, bílá nebo tělová nuda, ale barvy hrající optimismem. U značky Freegun vás čeká ještě jedno milé překvapení, příjemně nízká cena! Sortiment plavek i spodního prádla Freegun koupíte v obchodním módním domě DESSUE.

Kolekce plavek Freegun pro letošní léto 2012 vyniká jak jinak než vzory a barvami. Ty mají buď podobu proužků v neonových barvách na kontrastním černém podkladu, nebo podobu květinových módních digitálních potisků. Dominují tyrkysová a fuchsiová barva v kombinaci s černou a bílou, anebo jejich vzájemná čtyřkombinace. Ideální do kombinace s plavkami jsou Freegun šortky. Jednodílné plavky v kolekci Freegun mají ultramoderní střih! Sérii dvoudílných plavek v několika střizích kalhotek a podprsenek doplňují také celé plavky. Jde o propracovaný model, který vám poskytne výhodu celých plavek v podobě bezpečného plavání, kdy vám nehrozí, že by vám plavky uplavaly a současně ale odhalí tolik vaší pokožky sluníčku, že mohou směle konkurovat i plavkám dvojdílným. Všechny tyto plavky Freegun koupíte v obchodním módním domě DESSUE.

 

Zdroj obrázků: DESSUE.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram