Podzim si žádá obměnu sportovního šatníku - 3 outfity, které se vám dostanou pod kůži

Podzim si žádá obměnu sportovního šatníku - 3 outfity, které se vám dostanou pod kůži

Připravili jsme tři podzimní sportovní outfity. Můžete je vzít do fitka nebo na sálovou lekci a když přidáte vestičku, jde v nich i vyběhnout ven. A navíc - stylově se vám bude skvěle sportovat!

Sportovní outfity mají nekonečně variant - ostatně stejně jako jakékoli jiné. Bohužel stále je spousta žen, které se na sport oblékají pohodlně, ale jak to vypadá? Neřeší. Není to ale škoda? Oblečení sportovních značek je v dnešní době vysoce funkční, pohodlné a praktické a zároveň dokáže sledovat módní trendy a upoutat i během sportu. A to byste si mohla dát říct, nemyslíte?

1   BĚH V RANNÍ ROSE 

Šedé pohodlné tepláky využijete i na lekci zumby a mikina vás příjemně bude hřát, až se budete po ránu prodírat větvemi keřů, které pomalu ztrácejí své listy. Při prvních krocích vám bude připadat, že v těch nových stylových teniskách snad létáte. A až přijde únava, budou vaše nové tenisky to, co vás bude stále udržovat v tempu. Protože v tak dokonalých botách se prostě nejde vzdát! 


Mikina Nike 1 299 Kč ; Tílko Only Play 469 Kč ; Tenisky adidas 1 659 Kč ; Tepláky Only Play 799 Kč

2   VYPOŤTE STRES I VZTEK

Krušné ráno v práci? Špatné naladění kolegů? Pracovní době odzvonilo a vy se můžete konečně vydat se sympatickou taškou na jógu, pilates, box nebo zumbu. Výběr sportu, při kterém se odreagujete nejlépe, necháme na vás, s outfitem už tak lehko nevyváznete. Staré puckaté tepláky do zvonu dejte konečně pryč a vyměňte je za takové, po kterých se budou otáčet nejenom muži ale i ženy. Obujte tenisky, které si můžete nechat i na zpáteční cestu domu a obout je i další den, protože jsou prostě úžasné kdykoli. A cestou z tréninku si nechte v oblíbené kavárně nalít kávu do KeepCupu. Je roztomilý a šetří přírodu.  

 


Tepláky Nike 1 459 Kč ; Tenisky Nike 4 199 Kč ; Tílko Nike 799 Kč ; Taška Reebok 669 Kč ; Keepcup 319 Kč

3   S VTIPEM A VE DVOU

Až příště budete mířit do posilovny i se svým partnerem, vybavte se vtipným tílkem, které pobaví všechny nadšené cvičence kolem vás. ( Existuje i pánská varianta, se kterou budete společně k nepřehlédnutí.) Puntíčkaté tenisky vás povzbudí k ještě jedné sérii a sluchátka v uších odvedou vaše myšlenky dostatečně daleko, abyste se mohla soustředit na cvičení. 


Tílko Zoot 349 Kč ; Sluchátka Philips 459 Kč ; Tepláky Only 869 Kč ; Tenisky adidas 2 599 Kč ; Podprsenka Nike 799 Kč

answear.cz ; zoot.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram