Podzimní kolekce Phillip Lim rozhodně není pro obyčejné ženy

Podzimní kolekce Phillip Lim rozhodně není pro obyčejné ženy

Khaki barva v záři reflektorů. Inspirace gothic stylem a snaha o stvoření něčeho výjimečného. Kolekce Podzim/Zima 2016-2017 dosáhla nečekaných rozměrů.

Phillip Lim následuje snadno pochopitelné heslo "Život je tvým pódiem" a v podzimní kolekci se ukázal naplno. Na molo nejdříve nechal vejít modelky v barvě studeného období. V khaki. Sotva z výsluní odešla, po sezóně či dvou se zase vrací. I to svědčí o tom, jak nepostradatelnou se khaki v moderním světě módy stala. Sedmdesátkové sukně, lacláče, černé úplety na rukávech, poloroláky a jemná kostka... Podzim u Phillip Lim rozjel pořádnou podívanou. 

Ostatní barvy ze široké palety odstínů se k Limovi vmísily až ke konci. I on (stejně jako Lela Rose) využil krás a tajů hlubinné modři. Plus přidal sytě nenucený odstín malinově červené. Ten ozdobil zlatými rostlinnými vzory. Vítaným prvkem se staly huňaté kožešiny, overaly a volné úplety s páskem. Celá kolekce byla pojata poměrně složitě a promyšleně. Oblečení Lim důmyslně doplňoval a ladil do nejmenších detailů a tak je zřejmé, že rozhodně nemířil svou tvorbu na obyčejné ženy.

Protože žena, která oblékne značku Phillip Lim, je rozhodně speciální.

wwd.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram