Podzimní kolekce Zara sází na modelku Iris Law a pletené kousky

Podzimní kolekce Zara sází na modelku Iris Law a pletené kousky

Zara jako již tradičně představuje kolekci pletených kousků pro nadcházející podzim a zimu. Tentokrát vsadila na kombinaci stylu a komfortu, kde se snoubí útulné materiály s designem a základními barvami.

Na představení podzimní a zimní kolekce povolala populární značka známou modelku a herečku Iris Law, která kampani dodala navíc špetku moderního stylu. Svetry, šaty a sukně vás zvou k vrstvení, které se zanedlouho stane díky posunu ročního období každodenní praxí.

Kolekce podzim/zima 2023 nabízí decentní barevnou paletu v odstínech šedé, černé a slonovinové kosti, které kolekci naprosto dominují. Značka vsadila na všestranný základ každého podzimního a zimního šatníku. Tlumené odstíny umožňují, aby se do centra pozornosti dostaly textury a tvary oděvů.

Zkrácené roláky, šaty se špagetovými ramínky i boty na platformě snoubí kolekci, která má přirozený šmrnc. Až už si vyberete žebrovaný top nebo pletený s kapucí, máte perfektní základ na chladné měsíce. Zara touto kolekcí jednoznačně láká k trvalému pohodlí a stylu. Necháte se ulovit?

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram