Podzimní kožené kabelky a peněženky! Tyhle musíte mít doma

Podzimní kožené kabelky a peněženky! Tyhle musíte mít doma

Fuj, venku je ale pěkně šílené počasí, které se nám vážně nelíbí. Právě proto jsme se ale rozhodli, že sobě, ale hlavně vám zpříjemníme den, a to čím jiným než koženými kabelkami nebo peněženkami. 

Jenže my jsme pro vás vybrali takové kousky, které si okamžitě na první pohled zamilujete. Těšíte se?

Nová sezóna je tady a s ní i nové trendy, které mi prostě zbožňujeme. Počasí sice venku není takové, jak bychom si představovali, ale módně se to celkem hodí. Už můžeme ukázat pořádné oblečení a samozřejmě doplňky. Zapomeňte ale na nudné a obyčejné kabelky či peněženky, ale podívejte se na tyhle krásné kožené. 

Fialová

Tahle barvička je jednoznačně barvou podzimu a my ji milujeme. Nejen v kosmetice, ale právě i na taškách, které krásně zvýrazní náš outfit. A to je v tyhle šedé dny rozhodně potřeba. My jsme si však pro vás z celé nabídky internetového obchodu KANDOO.cz vybrali fialovou dámskou peněženku. Líbí se vám?

Zelená

Další zajímavou barvičkou je zelená, která se hodí k tmavým barvám. Nás zaujala crossbody kabelka, kterou si oblíbíte díky jejímu podélnému tvaru. Pod poklopem na magnet je zipový vstup do kabelky a vedle poklopu je umístěná zipová přihrádka se  zlatou ozdobou a střapcem.  

Šedá

Kdo má rád klasické barvy, které se hodí ke všemu, ale nechce mít doma černou, vsaďte na šedivou. Právě ta patří i mezi naše favority. Co říkáte na tuhle? Moderní kabelka na rameno s řetízky od výrobce Grosso s pevnou ekokůží, která  je v kombinaci světlé a tmavé matné ekokůže. 

 

Více kabelek a peněženek naleznete na Kandoo

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram