Podzimní lakování - jaké barvy jsou pro F/W 2014/15 trendy a u kterých značek se porozhlédnout?

Podzimní lakování - jaké barvy jsou pro F/W 2014/15 trendy a u kterých značek se porozhlédnout?

Přinášíme vám přehled nejvíce trendy odstínů laků na nehty pro letošní podzim a zimu. A nejenom to - nezapomněli jsme ani na značky, u kterých seženete ty nejlepší laky! 

Je jasné, že na léto a na zimu se hodí nejenom jiné oblečení a doplňky, ale i líčení a laky na nehty. Zatímco v létě lakujeme červené, neonové i pastelové barvy, na podzim je čas, všechny odstíny trochu utlumit. A jaké barvy že jsou pro letošní Podzim/Zimu 2014/2015 nejvíce stylové?

Určitě vínová, rudá a tmavě růžová. Tedy nic křiklavého, ale hezké tmavé odstíny. 
KDE SEHNAT: Hezké odstíny tmavě zelené, modré i vínové seženete ve stojanech značky Maybelline!

Nosí se také odstíny neutrální - hnědá, nude a především šedá! Nude barvy se drží na předních příčkách již několikátou sezónu, šedá se ale letos nosí nově! Výborně vypadá s jemným třpytem nebo naopak docela matná. Určitě se nebojte nalakovat své nehty ani zlatou nebo popřípadě stříbrnou. Ty jsou ve své podstatě také neutrální. 
KDE SEHNAT: Nude i šedé laky hned v několika variantách nabízí Rimmel London - skvěle drží, kryjí ve dvou vrstvách a jeden lak seženete za 50 Kč! 

A jak nehty oživit? Velkým trendem jsou matné laky (stejně tak jako matné rtěnky). Pokud vám ale připadají nudné, nebo se vám špatně shánějí, kupte si jen matující nadlak a s ním přelakujte dva nebo tři nehty. Dosáhnete tak dvojího efektu a rozhodně budou vaše ruce vypadat nevšedně. Nebojte se ani třpytek. Zapomeňte ale na třpytkové top laky, které ani po třech vrstvách nevytvoří efekt jedné třpytky vedle druhé. To umí totiž jen laky Gabriella Salvete z edice STARS. Jeden lak stojí pod 100 Kč a nabízí se v široké škále odstínů! Třeba vínovou, tmavě růžovou, bronzovou nebo šedo-zlatou.
KDE SEHNAT: Matující top coat seženete u essence!

Pro ty nejkrásnější odstíny pak navštivte zahraniční eshopy značek Essie nebo O.P.I., výběr odstínů je obrovský, ale počítejte s cenou jendoho laku v řádek stovek korun.

Zdroj: pinterest.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram