Pohodlí jako módní styl

Pohodlí jako módní styl

Už dávno neplatí, že pro krásu se musí trpět, jak tomu bylo v dobách, kdy dámy nosily těsné korzety a pánové naškrobené límce. Nedávno jsme na vlastní kůži zjistili, že vlastně lze pracovat z domova v teplácích a také v nich narychlo vyběhnout do obchodu pro něco k snědku. Pohodlí se stalo požadovaným rysem novodobých módních kolekcí a také běžnou součástí našeho životního stylu.

Boty jsou základ

Když se řekne módní obuv, většina z nás si vybaví krásné lesklé lodičky či polobotky plné zdobných detailů, které sice nositeli dodají noblesu, ovšem ten za to zaplatí bolavými otlačenými chodidly. Na pár chvil při divadelním představení či na pracovní večeři se to dá vydržet, ale naše nohy musí fungovat celý den. Proto se stal velice oblíbeným trend sportovní obuvi kombinované s denním oblečením. Tenisky či botasky dodají mladistvý look každému outfitu, ať už jde například o u dam oblíbené kalhoty se širokými nohavicemi či módní košilové šaty.  

Noha jako ve vatě

Pánové odjakživa preferovali pohodlí před módními trendy, nyní ale mohou mít obojí. Nejen do fitka se hodí sportovní obutí značky Skechers, můžete běhat po městě z jedné pracovní schůzky na druhou nebo si vyšlápnout na nedělní výlet. Skechersky zaručují funkčnost, prodyšnost a spolehlivou kvalitu pro veškeré sportovní i společenské aktivity. Navíc jsou k dostání v nepřeberné škále barev a designů, stačí si jen vybrat.

  

Tři pruhy

Oblíbenou stálicí u pánských i dámských sportovních bot jsou tenisky Adidas. Elegantní styl, odolnost materiálů i kvalitní zpracování způsobily, že slavné tři pruhy vídáme na ulicích čím dál častěji. A není divu, protože tato značka nabízí nejen specializované funkční obutí pro různé druhy sportů, ale také kolekce určené na běžné denní nošení. Investovat do kvality se vyplatí nejen kvůli pohodlí, ale také kvůli podpoře udržitelné módy, která vzniká ve férových výrobních podmínkách.

  

Do školy i na hřiště

Dětské boty jsou zvláštní kapitola. Už od prvních krůčků naši nejmenší potřebují oporu, bota musí přesně sedět a nepřekážet. Když se pak z batolete stane malý neposeda, boty musí být pevné a odolné, aby vydržely všechno to běhání, kopání do míče, skákání přes švihadlo a dupání do louží. Děti rostou jako z vody, a tak pořizování jejich obutí není levná záležitost. Je proto třeba zvážit poměr kvalita versus cena a brát v potaz také snadné řešení reklamací. Ideálním partnerem je v tomto případě velký a zkušený hráč na trhu s obuví, například CCC, což je firma, která má širokou síť prodejen nejenom v České republice, ale po celé Evropě.

  

K botám patří kabelka

Dámy vědí, že boty a kabelka tvoří duo, musí spolu ladit. Proto nestačí mít jenom jednu praktickou tašku, do které se vejdou veškeré nezbytnosti a v případě potřeby ještě chleba a mléko. Správný outfit je úplný, když k večerní róbě a lodičkám dodáme jako třešničku na dort malé psaníčko a ke sportovním teniskám jednoduchou cross body koženou kabelku. Současný trend tzv. pomalé módy nahrává kvalitě, takže je určitě rozumné investovat do nadčasových desingů a materiálů, které budeme s radostí nosit roky. A že je z čeho vybírat! Do současného aktivního lifestylu zapadá i dámský batoh, který krásně doplní a podtrhne ležérní outfity.

Pohodlí je tím nejlepším módním trendem, protože přináší volnost a radost z pohybu. Když se navíc zkombinuje s úsměvem, který si budeme navzájem předávat, stane se tento trend jistě evergreenem. Nedávné období lockdownu a potíží spojených s bojem proti pandemii nám sice přineslo spoustu starostí, ale náš životní styl doznal také změny k lepšímu. Uvědomili jsme si, že si musíme vážit každodenních maličkostí, nic totiž není samozřejmé. Užívejme si proto hezké chvíle s rodinou, s přáteli, ale udělejme občas radost i sami sobě. Pořízením pěkných bot, kabelky nebo dalšího doplňku, který je v souladu se slow fashion, pomůžeme podpořit ekonomiku a zároveň budeme mít v šatníku spolehlivého parťáka na všechny výlety, sport a zážitky, které nás čekají.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram