Pohodlná i svůdná pyžámka Victoria's Secret

Pohodlná i svůdná pyžámka Victoria's Secret

Victoria's Secret zásobuje svět stále novými kolekcemi spodního i nočního prádla. A byť jsou neustále oslavovány jejich podprsenky, nás zaujala i pyžámka. 

Klasická flanelová pyžama. A nebo také bavlněná. I značky jako je Victoria's Secret se k nim vracejí a my jen přitakáváme. Pokud si pořídíte nové teploučké pyžamo v roztomilém vzoru, jako jsou třeba puntíky nebo proužky, budete se tak líbit i vašemu partnerovi. Navíc budete opravdu v teple a společně s huňatou dekou a horkým hrnkem čaje bude takové pyžamo vaším nejlepším zimním společníkem. 

Možná je využijete jen na noci ve dvou, možná si zamilujete jejich luxusní vzhled a budete v nich usínat klidně i sama. Saténová pyžámka v kombinaci tílko, kraťásky a krajka. Co chtít víc! 

Velký boom oslavují spací overaly. Jsou neuvěřitelně příjemné, hřejí a nehrozí, že vám bude foukat na záda, když se vyhrne pyžamový vršek. Victoria's Secret je zatím do sortimentu zavedla jako jedna z mála značek a, i proto nás o to více těší, že jsou tak stylové. Norské vzory a pastelové tóny hrají prim. 

Mladé slečny a ženy jistě potěší pyžama s hezkými nápisy. Často je najdete ve variantě s vzorovými kalhotami, takže nehrozí, že byste se v takovém pyžamu nudila. 

victoriassecret.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram