Pravá láska v podání Victoria's Secret spojila úžasné modelky a jejich děti

Pravá láska v podání Victoria's Secret spojila úžasné modelky a jejich děti

Láskyplná kampaň oslavující vztah mezi matkami a jejich dětmi je v podání Victoria's Secret veselá, dojemná i půvabná v jednom.

Brooke Shields s dcerou Grier Henchy, foto Zoey Grossman / Victoria's Secret

Oblíbená značka spodního prádla do své nejnovější kampaně zahrnula hned několik modelek, modelů a jejich rodinných příslušníků. Inspirací jim byl blížící se Den matek. Ateliérové fotky má na svědomí fotografka Zoey Grosman, která zachytila sérii úžasných portrétů.

Lais Ribeiro se synem Alexandrem, foto Zoey Grossman / Victoria's Secret

Modelky a modelové oblékli saténová pyžama, krajkové spodní prádlo i pohodlné mikiny. Brazilská modelka Lais Ribeiro pózuje po boku svého syna Alexandra, který ji líbá na tvář. Herečka Brooke Shields jemně drží svou dceru Grier Henchy. Značka Victoria's Secret vybrala do této dojemné kampaně spoustu úžasných žen a jejich dětí.

„Bez ohledu na to, jaká jsi máma, jaká byla tvá mateřská nebo jak vznikl tvůj mateřský příběh, jsme nadšení, že můžeme oslavit mnohostranné vztahy, které vštěpují skutečnou lásku,“ zaznívá v oficiální tiskové zprávě značky Victoria's Secret.

Dalšími hvězdami kampaně jsou topmodelka Abby Champion a její sestra Baskin a matka Laura, dále také topmodelka Paloma Elsesser a její matka Anedra a babička Audrey Shockly. Na dalším snímku je zachycena herečka Hari Nef a její matka Robin Clebnik nebo také topmodelka Chanel Iman a její dcery Cali a Cassie. I fotka modelky Yumi Nu a její sestry Natalie Nootenboom a matky Kana Aoki Nootenboom je veselá a plná lásky.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram