Pravý styl se pozná na letištích - co se tam nosí?

Pravý styl se pozná na letištích - co se tam nosí?

Podívali jsme se na celebrity, které cestují napříč světem a zjistili jsme, že jejich outfity mají spousty společných prvků. Nechybí mezi nimi designové tašky, sluneční brýle a tepláky. 

Je čas říci si pravdu. Pokud si prohlížíte fotografie z udílení cen, filmových premiér a celkově všech červených koberců, o stylu celebrit vám toho moc neřeknu. Více než návrhářské večerní róby a neupravené fotky, které zachycují paparazzi, vám podá přesnější obrázek na styl letištní móda. Tam se totiž kříží několik aspektů - pohodlnost, efektivnost a přesto upravenost. 

Z fotek je zřejmé, že jen minimum slavných a úspěných žen zůstává na podpatcích i během cesty letadlem. Některé ano, jiné je ale přezouvají za komfortnější baleríny nebo kozačky. Stejně tak je to i s kalhotami - většina žen obléká džíny, kolikrát jsou lehce roztrhané nebo ohrnuté.Výjimkou nejsou ale ani tepláky nebo legíny. Ale pozor na ně - přes legíny zásadně oblékají oversized svetry nebo trika. 

V letištních halách tak nejčastěji vidíme pohodlné svetry, delší kabáty, ale také zajímavá sáčka. Snad nejoblíbenějším doplňkem jsou klobouky nebo čepice. Není to tak, že si je najednou všichni oblíbí, když cestují. Ale i vlasy celebrit občas nedrží tvar a nadýchaný objem. Klobouk to tak dokonale skryje. Společně s pokrývkami hlavy nechybějí ani velké a objemné kabelky a značkové kufry. Specialistkou na letištní módu je Rosie Huntington-Whiteley, která vždy vypadá upraveně a chic. 

Vděčnými kousky oblečení se jeví i nejrůznější šátky a šály, bavlněné topy a trika, kožené bundičky a designové sluneční brýle. Barvy většinou zůstávají ukryté pod zipy kufrů, protože na letištích vládnou kombinace šedé s béžovou, hnědé a béžové, černé s šedou a jiné dobře kombinovatelné odstíny. Takže, až si příště nebudete jisti, jestli se vám styl vaší oblíbené celebrity líbí, mrkněte na její záběry z letišť. Protože to je snad jediné místo, kde se obléká dle svého uvážení! 

Zdroj fotek: pinterest.com
elle.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram