Pražské Palladium vás zve na Valentýna

Pražské Palladium vás zve na Valentýna

Nákupní centrum Palladium připravilo na svátek svatého Valentýna, úterý 14. února, pro své zákazníky speciální nabídky, slevy v mnoha obchodech a také valentýnský program.

Svátek sv. Valentýna se již tradičně bude slavit i v nákupním centru Palladium. Na tento den, a i některé dny před tímto svátkem, připravila řada obchodů Palladia slevy na vhodné dárky k svátku zamilovaných. Jedná se např. oslevu na šperky až 25 %, slevu 20 % na parfémy či slevu 10 % na příslušenství při koupi produktu Apple.

Během 14. 2. 2012 se pak mohou nechat dámy zdarma nalíčit v kosmetických obchodech Clinique, Estée Lauder či Parfumerie Sephora. Pro všechny páry je v nejvyšším patře Palladia (patro +2) připraven od 16 do 19 hodin fotokoutek, kde se budou moci zákazníci nechat vyfotografovat metodou klíčování - tj. portrétem před zeleným plátnem a vybrat si ke své fotovalentýnce to nejlepší pozadí. Navíc v sousedním facebookovém koutku jsou pro všechny nové i stávající fanoušky Facebooku Palladia připraveny kosmetické dárky.

Všichni, kdo si rádi hrají, mají ještě do 14. 2. 2012 šanci zúčastnit se soutěže na facebookových stránkách Palladia o zájezd do romantické Paříže v hodnotě 25000 Kč a další lákavé ceny. Stačí nahrát na facebookový profil Palladia - www.facebook.com/Palladiumpraha.cz originální valentýnku a získat nejvíce hlasů.

Ožijte jarem v PALLADIU
První jarní víkend, 23. - 25. 3. 2012, bude v Palladiu ve znamení slev 20 - 30 %, módních přehlídek a bezplatných speciálních služeb pro zákazníky. Pokud potřebujete doplnit svůj jarní a letní šatník o nové kousky, zapište si tento termín do kalendářů již teď. Nejenže budete moci nakoupit výhodně, ale navíc Vám Palladium Géniové, mladí módní poradci, poradí, které slušivé modely zvolit.

 

Zdroj obrázků: Palladium

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram