Pre-fall 2016 Marchesa zdobí volány a korálkové aplikace

Pre-fall 2016 Marchesa zdobí volány a korálkové aplikace

Marchesa patří ke značkám, které vám s každou novou kolekcí na chvilku vezmou dech. A Pre-fall 2016? No, nebude to jiné!

Návrháři tvořící pod značkou Marchesa znovuoživili Belle Épogue a s ním spojenou múzu v podobě secesního nádechu. Belle Épogue byla dobou především nádherných šatů a velkých večírků a právě to všechno se probouzí z více jak stoletého spánku v Pre-fall kolekci 2016. Sofistikované večerní šaty se sukněmi zdobenými krajkami i skládaným šifonem upoutají snad každou ženu. 

V tónech šampaňského, bílého vína a lehké levandulové akvarele předvedla Marchesa své nejpůvabnější modely. Splývavé sukně, decentní řasení a především kouzelné krajkované zdobení vrchních částí zabodovalo. Designéři Craig a Chapman dokázali svět znovu přesvědčit, že od nich se poloviční práce nedočkáme. Satén, hedvábí, výšivky a to vše ostatní, co do svých šatů zakomponovali, nás nadchlo. Pre-fall Marchesa je tak trochu jako flashback. A pak že to nejde! Dámy a pánové, vracíme se zpět v čase. Konečná stanice: Belle Épogue. Předpokládaný čas příjezdu: Pre-fall 2016.  

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram