Pre-fall Saloni 2016 v barevných proužkách

Pre-fall Saloni 2016 v barevných proužkách

Proužky. To byl v Pre-fall základní stavební kámen. Zvolen byl, dle nás, velmi taktně. Pak už stačily jen přímé linie a probuzení 60. let a kolekce byla hotová na molo. 

Jasná purpurová sezónu Pre-fall kolekci dokonale rozzářila. Mezi černými pánskými saky a ponurými odstíny se růžová vyjímala. V podání malého módního salónu Saloni ale v žádném případě nevzbuzovala Barbie efekt, ani když byla na šatech použita jediná. Nádherně střižený korzetový vršek a masivní náušnice se postaraly o decentní dojem. Valná část šatů ale kromě růžové zahrnovala také jemnou oranžovou, odstíny fialové a vínovou. Ty se střídaly v drobných vzorech, nejčastěji potom v proužkách. 

Se zanedbáním faktu, že proužky jsou klíčovou tvorbou Saloni, všimneme si, že v kolekci se objevilo poměrně dost komerčních prvků. Vždyť jak jinak se v dnešní době dají označit kalhoty s vyšším pasem a zakasanou košilí? Zkrácené nohavice a celokrajkový top s rolákem jsou na tom velmi podobně. Vůbec tuto volbu salónu nekritizujeme, protože je zřejmé, že aby byla značka úspěšná, musí se její kolekce prodávat. A tahle bude. 

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram