Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit   

Monika Babišová je poslední dny velmi sledovanou osobností. Návštěva v Bílém domě, kterou absolvovala se svým manželem, ji dopřála velkou mediální podporu. Návštěvu hodnotí velmi kladně a svěřuje nám své pozitivní pocity:„Jsem šťastná, že naše cesta dobře dopadla a z publikace fotek na sítích mám dojem, že byla velmi dobře přijata i v USA a sledovaná i v jiných zemích." O čemž není pochyb. Tato návštěva na chvíli zastavila čas v mnoha koutech Evropy, a to nejenom z politických důvodů.

Monika Babišová je velkou milovnicí krásné a kvalitní módy. S výběrem outfitu na setkání s Trumpovými jí pomáhal kamarád a stylistka Filip Vaněk. "Při výběru oblečení jsme se zaměřili na outfit přímo do Bílého domu a na předávání cen. Věděla jsem, že to bude nejsledovanější a nejdůležitější část naší cesty," popisuje Monika, která na tuto důležitou cestu oblékla kabátek Fendi a lodičky Jimmy Choo. Vše jí padlo jako ulité, a okouzlila tak většinu českého národa včetně nás. Přesto nás zajímalo, zda nepadly v úvahu i modely českých návrhářů. „Ano, napadlo mě to, ale bohužel jsem neměla nic doma. O schůzce jsem se dozvěděla cca týden dopředu, takže už nebyl čas si nechávat někde něco ušít. Z časových důvodu jsem vybírala pouze z toho, co jsem měla doma."

Monika Babišová je známá mimo jiné i tím, že právě české návrháře má v oblibě. „Ano, mám ráda Taťánu Kovaříkovou, Michaela Kovacika, teď nově jsem objevila Fera Mikloško ze Slovenska. Líbí se mi tvorba i jiných českých návrhářů, ale bohužel jsem od nich ještě nic nevyzkoušela..... snad v budoucnu." Domácí tvorbu ráda sleduje prostřednictvím pražského fashion weeku, který se aktuálně odehraje již za pár dní, tentokrát se však paní Babišová nezúčastní. „Bohužel budu v tuto dobu mimo Prahu, takže se nebudu moci přijít podívat. Mám již půl roku dopředu tento víkend zablokován."

Když se Moniky Babišové zeptáte, co je podle ní nezbytnou součástí každé ženy v rámci oblečení, odpoví, že hezké boty, které dotváří celý outfit. A jaký je její nejoblíbenější módní kousek? „Džíny, ty nezklamou nikdy. Vždy když nevím, co si obléknout, tak skočím do džín a k tomu samozřejmě podpatky."  Manželka českého premiéra miluje léto, přesto však v rámci módy dává přednost zimě. „Člověk si více vyhraje, můžete vrstvit, má větší výběr materiálů a doplňků."

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram