Přehled módních kabelek z dostupných obchodů na jaro 2015

Přehled módních kabelek z dostupných obchodů na jaro 2015

Móda.cz vám exkluzivně přináší velký přehled trendy kabelek, na které nepotřebujete desítky tisíc, a jsou běžně k dostání v českých řetězcích. 

Bývala doba, kdy se nosily plátěné tašky jako vrchol módního umu. Tento trend je naštěstí už v nedohlednu a plátěné tašky stylové ženy využívají pouze na nákupy. Nahradily je shopper bagy, tedy jak už název vypovídá, tašky, do kterých se vejde všechno včetně nákupu. Jsou stylové, děsně praktické a pevné. Taková kabelka obsáhne vše, a pokud si vyberete tu správnou, stane se vaší věrnou kamarádkou. Některé shoppery jsou propracované více, některé méně. Nicméně platí, že se nosí především ty zajímavé, s nevšedním kováním nebo důvtipným detailem. Jendoduchá kůže i koženka bez zdobení jsou totiž také pryč. 

Ty nejúžasnější kabelky jsme našli v (z levého horního rohu): H&M, H&M, Mango, Aldo, Mango, Aldo, Zoot, Aldo
  

 

Přestože do práce, do školy, na nákupy i do fitka se teď nosí velké shoppery, na společenské události je lépe vybrat si elegantní psaníčko. Štěstí je, že je konečně nabízejí i obchody dostupné pro všechny, a na první pohled opravdu není poznat, zda se jedná o kabelku za pětistovku nebo 200 dolarů. U psaníček vám necháváme volnou ruku, protože tam záleží především na outfitu, který s ním budete doplňovat. Nicméně velice trendy je teď studený lesk stříbrné a teplá zlatá, stejně tak jako kamínkové mozaiky nebo vtipné nápisy. Psaníčka z textilie ve větší velikosti můžete využít i na běžné nošení - právě na tyto chvíle se hodí zářivé barvy a výrazné nápisy.

Ty nej psaníčka dle Móda.cz jsou (z levého horního rohu): Zoot, Mango, Mango, Aldo, F&F, Zara, Zara, Aldo 

I když se střední velikost kabelek do ruky moc nenosí, některé jsme vám nemohli nepředstavit. Věříme, že je unosíte alespoň na schůzky s kamarádkami nebo na jarní procházky po městě. Především tuhle trojku musíte znát: Topshop, Zara a Zoot

Zdroj: topshop.com; mango.com; zara.com;
zoot.cz; aldoshoes.com; ffmoda.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram