Přehlídka TATIANA v duchu skutečné vášně pro módu spojené s elegantní kreativitou

Přehlídka TATIANA v duchu skutečné vášně pro módu spojené s elegantní kreativitou

Autorská přehlídka Tatiany Kováříkové se nesla v duchu nádherných barev a tajemna podzimu. Značka TATIANA je symbolem sofistikovanosti a elegance, která svou propracovaností jasně deklaruje rukopis významné návrhářky.

Zdroj: se svolení TATIANA

Barvy pro zimu 2022/2023 jsou v kolekci zastoupené hnědou, černou a šedou, jež vyvažuje kontrastující červená nebo zlatá. V kolekci nechybí ani šaty se vzory, určené pro denní nošení, či perleťové a stříbrné outfity, které je možné snadno kombinovat. Pro Tatianu jsou vždy inspirací materiály a jejich nekonečná tvůrčí možnost. Ta se ve své maximální podobě ukazuje v kolekci společenských šatů. 

Zdroj: se svolení TATIANA

Přehlídku Tatiany Kovaříkové otevřely kabáty, které jsou klientkami vždy velmi netrpělivě očekávány. U kabátů bezkonkurenčně dominuje dámský dvouřadý model v pánském stylu. Minimalistický a velmi elegantní. V zimě se však můžete zachumlat i do překrásných jemných kabátů v hnědých barvách, které TATIANA nabízí ve vzorované leopardí podobě. „Pokud jde o podzimní, velmi rafinovaný důležitý kus, rozhodně je to dámský kratší model kabátku a blejzry. V závislosti na kombinacích se může stát krátký kabát či blejzr doplněný dlouhými rukavicemi velmi elegantní nebo lze vytvořit i ležérnější variantu. Kratší kabátek každému vzhledu dodá styl, který může zcela proměnit i ten nejjednodušší outfit,“ říká Tatiana Kováříková.

Smyslnost a tajemno podzimu bylo jedním z hlavních témat přehlídky TATIANA pro nadcházející chladné období. Nádherná sebevědomá žena bez falešné skromnosti. Outfity
v černé verzi jsou s příchutí femme fatale. Malé černé šaty se vracejí do hlavní role v tisíci různých verzích, pro každou ženu jedna. Sako doplněné kolovou sukní se spodničkou se zajímavými detaily naznačuje siluetu, aniž by ji přímo vyznačovalo. Detaily v podobě průstřihů, průhledné materiály kombinované s aplikacemi či krajkou, to vše umocněné rafinovanými síťkami na obličeji modelek. Na přehlídce byl zastoupen i současný trend vinyl, který oživí celkový outfit a dodá mu velmi zajímavý glam chic. Z barev na mole až elektricky vystupovala červená v podobě kalhot s volnými nohavicemi doplněnými o trika s dlouhými rukávy na tělo. Celkově tato kombinace navodila pocit ležérní městské sofistikovanosti. Červená ostatně provázela hosty i během welcome drinku v podobě skleniček s exkluzivním šampaňským MUMM. 

Přehlídku uzavíraly společenské šaty TATIANA, které jsou vždy jedinečné a provázel je velký potlesk. Výraznou červenou barvu vystřídala černá a třpytící se stříbrná. Propracované korzety, modely na tělo i ty se širokými sukněmi dávaly vyniknout nepřehlédnutelné ženské kráse podkreslené magickým zpěvem Terezy Černochové v závěru přehlídky. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram