Přes noc trendem: hranatá špička

Přes noc trendem: hranatá špička

Hranatá špička? Že jste takové boty nosila v devadesátých letech? Tomu věříme. A pokud jste prozíravě tento pár schovala - je ten pravý čas je ze dna skříně znovu oprášit. 

Trend, který se probudil z mnohaletého spánku a během posledních několika měsíců se opět vkrádá do botníků všech módních fanynek. Co si budeme povídat, tohle buď milujete, nebo se na to nemůžete ani podívat. Vlastně ještě třetí varianta existuje, a to, že postupně přijdete tomuto šílenství na chuť.

Řeč je o tzv. square toe shoes - hranatých špičkách nebo husích nožkách, jak chcete. S tímto comebackem přišla italská značka Bottega Veneta, která vsadila na kreativního ředitele Daniela Leeho. Ten se ke značce připojil v polovině loňského roku. A voilà, výhra je na světě! Tyto boty teď můžete díky probíhajícímu newyorskému fashion weeku vidět na každém rohu.

Bottega Veneta má vyprodané sklady, ale nezoufejte. Pokud byste babí léto chtěla procupitat v podobných střevíčkách, máme pro vás dobrou zprávu. Bottega Veneta se stala inspirací i pro další módní značky, takže jistě tu svou alternativu najdete i jinde, protože je jen otázkou času, kdy po těchto botách budete toužit i vy.

pinterest.com, fashionista.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram