Přinášíme vám žhavou novinku značky LONGCHAMP

Přinášíme vám žhavou novinku značky LONGCHAMP

Kolekce obuvi od Longchamp poprvé v Beltissimu!

Zcela nově najdete v nabídce paletu kožených balerín, kterou doplňují pohodlné tenisky. Boty navíc můžete vždy dokonale sladit s kabelkou ze stejné linie. A protože jaro a léto by mělo hrát barvami, kolekci vévodí zářivá žlutá, oranžová, růžová, červená a také aktuální platinově zlatá. Milovnice podpatků nemusejí zoufat, Beltissimo si i pro ně připravilo překvapení, které uspokojí ta nejvyšší očekávání!

Okouzlující baleríny z linie Pliage zůstávají základním kamenem každého stylového šatníku! Letošní jaro najdete v nabídce zářivé barvy nebo platinové odstíny, které doplníte koženou kabelkou Pliage ve stejných odstínech. Boty jsou vyrobeny z jemné luxusní kůže metis – mix jehněčí kůže a kozinky.    

Pro formálnější příležitosti Beltissimo nabízí lodičky z linie Pliage, které jsou navrženy tak, aby uspokojily po stylistické stránce a současně poskytly maximální komfort. 
A v neposlední řadě v nabídce najdete i skvělé pohodlné modely na víkend. Tenisová obuv také z linie Pliage v úchvatných odstínech nebo trendy kotníkové tenisky Balzane z pevného plátna a hovězí kůže v aktuálním street-stylu.

Zdroj: longchamp.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram