Přivítejme sluníčko v novém outfitu, co nesmí v šatníku chybět?

Přivítejme sluníčko v novém outfitu, co nesmí v šatníku chybět?

Jaro a sluníčková sezóna je konečně tady. Můžeme tedy s pořádnou vervou zahodit zimní kabáty a čepice do skříně a vytáhnout úspornější modely. Jaro přímo žadoní po tom, abychom si pořídily nový outfit do skříně. 

My jsme to omrkli na stylovém e-shopu Ringit.cz, který ví, co se bude nosit. Přinášíme vám modely, které vašemu šatníku nesmí chybět! 

Dámská kolekce z Ringit.cz je plná módních trendů, novinek a jednoduše kousků, ve kterých se najde každá z vás. Obléknete se zde od hlavy až k patě. Již nyní můžeme prozradit, že ležérní sportovní móda bude fakt terno!

  

Žabky, které mají šmrnc

Znáte „Havaianky“? Neuvěřitelně pohodlné, stylové a hravé jsou žabky Havaianas. Tahle brazilská klasika je plná barevných žabek, které vynosíte po celé léto. Letošní kolekce opět nezklamala a je plná originálních modelů. Na Ringit.cz si vyberete přesně podle svého gusta.

Pokud tedy chcete na jaře zazářit, tak honem na Ringit.cz a vyberte si váš osobitý outfit. Štěstí přeje připraveným, tak do toho!

Plavky pro každou postavu

Letos budou trendy pestrobarevné plavky plné výrazných barev, netradiční střihy a na své si přijdou i milovnice klasiky. My jsme si vybraly krásné modely od značky O’Neill. Tahle kalifornská značka vás zaujme svým ležérním a mladistvým designem a originálními střihy, které padnou každé postavě.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram