Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Žhavé paprsky odrážející se na azurové hladině a zlatavě třpytivých zrníčcích písku v rytmu mořských vln. Barevný koktejl s plátkem limetky a bujné květy všude kolem... Nová limitovaná dámská vůně Tom Tailor Beach Time v sobě ukrývá skutečnou esenci nespoutaného léta.

Na teplé prázdninové měsíce si nejčastěji vybíráme lehké a svěží vůně, které skvěle doplňují ležérnost letního oblečení. Jsou plné jiskřivých citrusů, šťavnatého ovoce a pestrobarevných květin. Právě teď je ideální čas vystřídat alespoň na chvíli oblíbenou klasiku za něco trendy zářivého!

Voňavá letní edice od značky Tom Tailor pro ženy je inspirovaná bohémským prázdninovým stylem života na Ibize. Zachycuje pohodovou atmosféru a bezstarostnost slunečných dní. Osvěžující květinové, ovocné a citrusové tóny připomínají žhnoucí slunce a známé vůně léta. Její složení je navíc 100% vegan.

Roztančená jako plážová párty při západu slunce

Vůně Tom Tailor Beach Time for her se otevírá mixem svěží limetky, yuzu, bergamotu a marakuji. Srdce je prostoupeno něžnými tóny pivoňky a růže, které příjemně propojují energické vrchní tóny s kontrastním krémově dřevitým základem. Ten tvoří měkká dřeva, vanilka a pižmo.


TOM TAILOR - Beach Time Woman

Hlava: limetka, yuzu, bergamot, marakuja
Srdce: pivoňka, růže
Základ: dřevité tóny, vanilka, pižmo

Flakon o velikosti 30 ml vám vydrží tak akorát na dobu, než plavky a lehké šaty opět vystřídají hřejivé svršky. Jeho působivý design s barevným přechodem od jasně oranžové po červenou vystihuje západ slunce na pláži a potisk na krabičce inspirovaný batikou evokuje uvolněnou letní módu.

Limitovanou vůni Tom Tailor Beach Time koupíte právě teď ve FAnn parfumeriích a v síti dm drogerií. Nechejte se jí inspirovat k prázdninovým plánům!

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram