Prožijte zimu v teple a luxusu s Canada Goose

Prožijte zimu v teple a luxusu s Canada Goose

Značka Canada Goose proslula výplněmi z kachního a husího peří 

Letošní zima se sice zatím moc ke slovu nedostala, ale jsme teprve v půli cesty, takže nás ještě pořád může překvapit. Pro věčné zimomřivce není třeba připomínat, že do teplé bundy se vyplatí investovat. Tajemstvím úsměvu při teplotách i kolem -20°C je kvalita materiálu a výplně bundy.

A o tom ví své i značka Canada Goose, která je proslulá výplněmi z kachního a husího peří. Ta jsou známa svými jedinečnými izolačními vlastnostmi.

Značka však neopomíná ani detaily:
- kapuce lemovaná kožešinou nahradí čepici a chrání před větrem
- vnější kapsy zevnitř lemuje měkký fleece sloužící k zahřátí rukou
- za manžety kolem rukou se nedostane ani ta nejdrobnější vločka sněhu

Ne nadarmo se tedy bundy od kanadského výrobce Canada Goose řadí mezi nejteplejší na této planetě. Na jejich spolehlivou funkčnost vsází například hollywoodští režiséři, kteří se leckdy pohybují celý den v opravdu chladných podmínkách. Dále mnoho známých osobností jako například Jiří Korn, Karel Gott s Ivanou Gottovou, Ivan Hašek, Shahaf Shabtay. A v neposlední řadě „s Canada Goose v zádech“ bojují proti zimě také pracovníci polárních expedic, s jejichž pomocí vzniká i vývoj nových oděvních technologií. Právě ti kvalitu oblečení prověřují v těch nejbizarnějších teplotách.

Stylové bundy Canada Goose se vám budou hodit do města, na hory i na polární expedice.

 

Zdroj: maxmedia.cz

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram