PUMA  A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Legendy se spojily

Od roku 1892 je časopis Vogue nadčasovým ztělesněním módy. Zobrazuje trendy minulosti i současnosti a formuje ty budoucí. Vogue již dávno není ''jen'' módní časopis, ale značka, která nikdy z módy nevyjde. Spoluprací s další legendární značkou, jakou je sportovní značka Puma, nemohla dopadnout jinak než ikonicky. Spolupráce obou značek přináší výrazné kousky s celoplošnými potisky a odvážným brandingem pro dnešní milovníky sportovní módy.


Zdroj: se svolením Puma

Novátorský přístup ke klasice

Speciální kolekce, která přináší oblečení, doplňky a nové pojetí tenisek Puma Leadcat a Puma Fierce, zahrnuje nadčasovou sportovně-streetwearovou siluetu, kterou reprezentuje odvážná barevná paleta ve stylu černé, bílé a červené. Na vybraných kouscích se vedle legendární kočky PUMA objeví také ikonické logo VOGUE.


Zdroj: se svolením Puma

"Vogue je nadšený, že může spolupracovat s PUMOU v době, kdy je sport v popředí módního hledáčku," řekla Willow Lindley, ředitelka Vogue pro doplňky a spolupráci. "Tato kolekce, první ze dvou kolekcí Vogue X PUMA, kombinuje sportovní estetiku s nadčasovým přístupem ke stylu, kterým je Vogue známý."


Zdroj: se svolením Puma

Kolekce PUMA x VOGUE Summer 2022 je k dostání ve Footshopu a na puma.com. Druhý drop bude uveden na trh letos v zimě. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram