PUMA se svou módní show otevírala newyorský týden módy. Celou atmosféru umocnil i epický prostor zbrojnice v Park Avenue

PUMA se svou módní show otevírala newyorský týden módy. Celou atmosféru umocnil i epický prostor zbrojnice v Park Avenue

8. února otevřela značka PUMA newyorský týden módy svou nekonvenční fashion show s názvem "Welcome To The Amazing Mostro Show". Atmosféru prostor historické newyorské zbrojnice v Park Avenue proměnila značka nejenom pomocí světel, projekce a dalších vizuálních efektů. 

Název Mostro vychází z boty, která byla původně uvedena na trh v roce 1999, pochází z italského slova "monstrum". Nízkoprofilová silueta v sobě nese bohatou historii a dlouho čekala na své znovuobjevení v archivech PUMA. Může se pochlubit charakteristickými prvky, jako je typická podrážka s hroty a univerzální zapínání na řemínek. Stylista Alastair McKimm spolu s globálním kreativním ředitelem PUMA Heiko Desensem předvedli impozantní výběr zakázkových i komerčních kousků z dílny PUMA, z kolekce AW24, které hlavní hvězdu přehlídky doplnily. Silueta Mostro, která byla v době svého objevení průlomem v zažitých konvencích, je dnes uměleckým dílem. Svou estetikou vyzdvihuje pozici značky PUMA stírající hranice mezi sportem, módou a kulturou.

Kampaň Mostro, jejímž autorem i ztělesněním byl sám kreativní ředitel PUMA x F1 A$AP Rocky, byla spuštěna na sociálních sítích těsně před přehlídkou a samotnou show doprovázelo hudebního vystoupení divadla Eartheater, díky čemuž se celý prostor stal hodným oslavě návratu ikonických nízkoprofilových tenisek Mostro.

Mezi významné hosty módní show patřili Emily Ratajkowski, Ashley Graham, Davido, Kyle Kuzma, Becky G, Hari Nef, Eartheater, Caleb McLaughlin, GloRilla, Lauren London, Jay Brown, Emory Jones, Rickey Thompson, Yvesmark Chery, Stephanie Hui, Coco Bassey a Harry Hill. Výběr jednotlivých modelů z přehlídky si můžete prohlídnout v naší galerii pod článkem. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram