Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Michaela Hriňová v pražském Queens Flagship Store již za pár dní

I když v sortimentu společnosti Queens najdete zejména streetwear světových značek, na českou a slovenskou módní scénu nedá v žádném případě dopustit. Právě ve spolupráci s Michaelou Hriňovou a její značkou AiM chystá na přelomu srpna a září společný pop up v Queens Fagship Store v Praze.

Heslo aktuální kolekce Michaely Hriňové je „Tell me something about my future... NO FUTURE, FUTURE IS NOW.“ Od 29. srpna do 4. září se ní můžete seznámít v pražském Queens Flagship Store, kde návrhářka představí i novinky na jaro a léto 2020. A k tomu budete moct zkouknout originální šperky Terezy Otáhlíkové, které skvěle doplňují Michaeliny modely. V plánu jsou i dvě party – o hudbu se postarají Explicit crew a BABYPOOL Djs v čele s rapperem Indigem, který je hlavní tváří chystané přehlídky AiM na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Milujete lokální módu? Sortiment Queensu v tomto směru jednoznačně vzkvétá 

A právě novinky z dílny českých designérů se již na podzim objeví ve stálé nabídce Queensu. Od září tedy kromě české značky ODIVIbudete moct v obchodech Queens pořídit také jedinečné kousky značek Tilak a NAUT. Prémiová kolekce Poutník by Tilak je určena hlavně pro japonský trh a Queens je jedním ze dvou prodejců, kteří budou toto vysoce kvalitní outdoorové oblečení nabízet i u nás. Všechny kousky vznikají v České republice a jsou vyrobené z těch nejprogresivnějších materiálů. Na jejich návrzích se kromě českého studia Boa podílela jména jako Errolson Hugh, zakladatel berlínského studia Acronym nebo Joanna Schneider, hlavní dámská designerka firmy Nike.

I značka NAUT má svá specifika. Zaměřuje se na modulární zavazadla, která lze pomocí pásků a magnetických spon upravovat dle svých potřeb. Dvojice designerů Filip Nguyen a Lukáš Procházka je začala vyrábět v roce 2016. Nápad na univerzální batohy, tašky a ledvinky na cesty i do města za tu dobu dovedla k dokonalosti. Na letošním MBPFW bude mít NAUT svou první samostatnou přehlídku v historii značky a zavazadla doplní i pánské a dámské oblečení inspirované Asií.

 

queens.cz

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram