150. výročí: oslavy pokračují kampaní Levi's The Greatest Story Ever Worn

150. výročí: oslavy pokračují kampaní Levi's The Greatest Story Ever Worn

Levi’s® 501® byly na začátku všech denimových kalhot, které se od nich už jen odvozují. V roce 2023 slaví 150. kulaté narozeniny a při ohlédnutí do minulosti mají za sebou bohatou historii plnou milionů věrných fanoušků, kteří se nebáli riskovat, experimentovat a kreativně se vyřádit spolu s 501®. 

Kampaň pro fanoušky

Aby Levi’s® vzdal hold svým fanouškům a zachytil ducha bezpočtu příběhů spojených s 501®, představuje značka kampaň The Greatest Story Ever Worn. Ta je součástí letošního výročí a startuje sérií tří krátkých filmů, kterých se ujali režiséři Martin de Thurah a Melina Matsoukas. Videa přináší příběhy z různých koutů světa, které spojuje láska k 501® džínům. Všechny jsou založené na silných emocích a díky nim kampaň The Greatest Story Ever Worn ukazuje, jak pevné pouto může tvořit v životech lidí pouhý jeden kus oblečení a jakou roli dokáže hrát v rozličných kulturních, historických a osobních momentech. 501® v těchto příbězích inspirují k psaní další životních kapitol. 

Zdroj: se svolením Levi's

The Greatest Story Ever Worn představuje 501® jako nikdy nekončící příběh, který píší a přepisují ti, kteří si je oblečou. Nejde o pouhý pár obyčejných kalhot, které patří jednomu člověku, ale o věčnou story napříč generacemi. V 501® je každý hrdinou díky kombinaci osobitosti, ambicí, vzpomínek a možností, které nabízí. 

Precious Cargo

Přibližuje, jak si 501® džíny našly cestu do jamajského Kingstonu v 70. letech 20. století. Pod taktovkou režisérky Meliny Matsoukas objevíme jedinečnost toho, jak si 501® přetvořila Jamajka po svém, jak ojedinělý styl tento ostrov má, a to vše se odehraje ve specifickém karibském rytmu. Video natočil několika světovými cenami ověnčený kameraman Bradford Young.

Zdroj: se svolením Levi's

Fair Exchange

Následuje film s názvem Fair Exchange. Ten vypráví příběh syna, který přes rodinný zákaz vymění džíny za krávu. Režisér Martin de Thurah se spojil s kameramanem Kasperem Tuxenem a zvěčnili gruzínskou zimu, která tvoří drsnou kulisu příběhu, zachycující 501® jako sen o něčem větším a lepším. 

Zdroj: se svolením Levi's

Legends Never Die

Film o pravdivém osudu celoživotního Levi’s® zákazníka, který si přál být pohřbený ve svých milovaných džínách s ikonickým číslem 501®. Jeho blízcí mu navíc splní přání, aby všichni účastníci pohřbu měli na sobě to samé, tedy 501®. Režie se opět chopil Martin de Thurah a podařila se mu krásná reflexe lásky. Zachytil odhodlání rodinných členů a přátel splnit přání milované osobě a kolektivně si obleče stejný kus denimu. Je to oslava mezilidského pouta a jednoho muže, který doslova žil svoje Levi’s® 501®.  

Zdroj: se svolením Levi's

 “Bavila mě představa krátkých příběhů, vyprávěných formou mini formátu, které dohromady tvoří jeden větší s globálním přesahem. Levi's je ikonická značka a mít možnost spolu s tak skvělým týmem oslavit toto 150. výročí byla úžasná příležitost." – Martin de Thurah. Kampaň The Greatest Story Ever Worn tímto ale nekončí, v průběhu roku 2023 se budou objevovat další příběhy spjaté s Levi’s®  501® v rámci celoročních oslav. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram