5 trendy párů bot, které budete chtít nosit celé jaro

5 trendy párů bot, které budete chtít nosit celé jaro

Trendy, novinky nebo stálice. Ten pravý pár bot dokáže z jednoduchého outfitu vykřesat něco neobyčejného, zábavného, sofistikované a šik. Doplňte si podle svého, protože přesně s těmito páry bot dokážete tuto sezónu opravdu vše.

Jako baletka

Návrat, kterým je současná móda téměř posedlá. A na této vlně pojedeme i tento rok, jen s tím rozdílem, že se tentokrát můžeme ještě více odvázat. Nebojte se sáhnout to balerínkách vykladaných štrasem a jakýmkoli výrazným detailem, který bude dělat právě z tohoto páru bot dokonalý skvost. Ten navíc využijete i k tomu nejjednoduššímu outfitu v podobě denimu a klasického bílého trička s vlněným sakem, nebo klidně k denním či večerním šatům.

foto: se svolením značek

1. Högel, 2. Jenny Fairy, 3. Jenny Fairy

Mini podpatek

A to mini platí doslova. Pro sezónu jaro/léto 2024 je k vidění snad v každé kolekci obuv s nepatrným podpatkem. Nálepky v podobě nevkusných bot vhodných leda pro naše babičky odsuňte stranou. Kitten heels získávají na oblibě a my jim fandíme nejen díky pohodlí, které dokáží při celodením nošení vytvořit, ale také díky jejich eleganci a ženskosti.

foto: se svolením H&M
foto: se svolením značek

1. Baťa, 2. Gino Rossi, 3. Baťa

Mules

Stále tu jsou a stále možná máte pocit, že je okolo nich menší aura nemodernosti, ale když si je obujete rázem vše dokonale funguje. Pro tyto boty mělo slabost více návrhářských es a v jejich kolekcích byly mules v několika verzích viděny.

foto: se svolením CCC

1. Gino Rossi, 2. Gino Rossi

Nesmí chybět pohodlí

Jarní a letní wishlist bez tenisek. To už by snad ani nešlo. Adidas Samba tančí již nějakou dobu na pomyslném vrcholu nejoblíbenejší sportovní obuvi. Rozumíme a nechceme nosit žádné jiné. Zatím!

foto: se svolením Zalando

Druhá kůže

Všichni víme, jakou sílu mají opravdu kvalitní boty. Přesně takový kousek totiž dokáže podtrhnout i ten sebejednodušší outfit. Pokud také při výběru obuvi spoléhate na starou dobrou kalsiku v podobě černých kotníkových bot, zkuste být letos o trochu odvážnější. Béžová barva dokáže totiž celý look dokonale oživit. Takové boty jsou nejen nadčasové, ale i univerzální.

foto: se svolením CCC

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram