Svět nekonečných možností: zaměřeno na doplňky a kolekci Bottega Veneta Summer 24

Svět nekonečných možností: zaměřeno na doplňky a kolekci Bottega Veneta Summer 24

Spojení zemí, spojení celého světa. Vytvoření nové kultury, jazyka, získání pocitu blízkosti a osobního potěšení z oblékání. Potěšení z toho kým a čím byste chtěli být. Doplňky, které dokáží dotvořit naši osobnost. Jaká je skutečně kolekce Bottega Veneta Summer 24?

Sezónu za sezónou plná fantazie a kreativního umu Matthieu Blazyho se vyvíjí napříč milánskými přehlídkami, které rozšiřují dokonalé pole působnosti značky Bottega Veneta. A je to jednoduché - to právě on dokázal reinterpretovat základní prvky šatníku s detaily zaměřenými na řemeslo a sofistikované siluety. Modely a doplňky, které dokáží zdobit každodenní šatník. 

foto: se svolením Bottega Veneta

„Hlavní myšlenka byla - prolínání světů. Inspirovali jsme se doslova každým koutem světa: Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, Bretaň, Sicílie... Pokusili jsme se vše smíchat a vytvořit tak nějaký druh nové kultury,“ vyjádřil se v zákulisí Blazy.

Doplňky této kolekce jsou rafinované, plné nápadně nenápadných detailů, kůže, střapců a typických znaků módního domu Bottega Veneta. Tlumené tóny bílé, béžové, vínové ale i výrazné zelené, baby blue či červené. Vše vyrobené z vysoce zpracované kůže. Nový vzhled dostaly kabelky Intrecciato Sardine z keramickými detaily. Klasická ratanová vazba Bottega byla téměř na každé kabelce všech velikostí. Pastva pro oči a velkolepá show, která vás ohromí.

foto: se svolením Bottega Veneta
 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram