CCC a jejich novinky pro sezonu podzim/zima 2023

CCC a jejich novinky pro sezonu podzim/zima 2023

Listopad se nesl u značky CCC ve velkém stylu. Podzimní press day a představení nové kolekce se uskutečnilo v nádherných prostorách restaurace ALMA PRAGUE. Pojďte se s námi podívat na všechny novinky, které si značka CCC připravila.

V příjemné atmosféře si mohli hosté prohlédnout novou kolekci kožené obuvi a doplňků značky CCC a seznámit se nejen s aktuálními módními trendy, ale i nadčasovou klasikou. Akci si nenechali ujít zástupci předních módních médií ani oblíbení influenceři a influencerky.  

foto: @ivankassa


„Podzimní novinky CCC přináší netradiční střihy i klasiku, která se nikdy neomrzí. Těšit se můžeme na atraktivní barevnou paletu i netradiční detaily. Široké portfolio značky nabízí nepřeberné množství obuvi a doplňků pro dámy, pány i děti. Vybere si tak opravdu každý,“ komentuje novou kolekci Eva Trzaskaliková, marketingová specialistka CCC pro Českou a Slovenskou republiku.

foto: @ivankassa

Nechyběla ani originální kapsulová kolekce DAY TO NIGHT značky Gino Rossi, která je i tuto sezonu dokonalou volbou. Modely značek Lasocki, Gino Rossi a Badura dokazují, že designéři značky CCC sledují, co se nosí, ale zároveň se nebojí udávat nový pohled na módu. Skupina CCC nezapomíná na zodpovědný přístup, a tak v rámci akce představila nový koncept udržitelnosti s názvem weCare, který je uplatňován ve výrobním i distribučním procesu a je jedním z hlavních pilířů filozofie značky. 

foto: @ivankassa

Nová produkty značke Lasocki, Badura a Gino Rossi jsou k dostání v prodejnách CCC, v aplikacích a na ccc.eu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram