Dámské sněhule s kožíškem - K čemu se hodí?

Dámské sněhule s kožíškem - K čemu se hodí?

Pokud chcete být v letošní sezóně in, vsaďte na dámské sněhule s kožíškem. Na následujících řádcích se dozvíte, podle jakých kritérií je vybírat i to, jak je vkusně zakomponovat do nejrůznějších outfitů. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!

Podle jakých kritérií vybírat dámské sněhule s kožíškem?

Dámské sněhule s kožíškem by měly měly mít především dobře odpruženou podrážku, která vhodně tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Sněhule s kožíškem pro ženy by pak měly mít i odolný a zároveň prodyšný svršek. Díky tomu budou vaše chodidla tzv. dýchat. Ani v zimě by se vám totiž neměly nohy zapařit. Dámské sněhule s kožíškem pak můžeme vybírat i podle designu. Zaměříme-li se na barvy, budou hrát v letošní sezóně prim ty přírodní a pastelové. Oříškové, krémové i zelené modely tak budou dobrou volbou. Vyhýbat se však nemusíte ani černé nebo bílé barvě. Jedná se totiž o barvy univerzální, které z módy nevychází. Stylové sněhule s kožíškem v zmíněných odstínech jsou k mání i v kamenných obchodech CCC. Černé a bílé sněhule pak ocení i váš kapsulový šatník. Lehce je sladíte i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí.

S jakým oblečením a s jakými doplňky sladit dámské sněhule s kožíškem?

Dámské sněhule s kožíškem můžete kombinovat s celou řadou oblečení. Lze je nosit do sportovních, ale také do volnočasových outfitů. Určité modely dokonce zvládnou dokreslit také elegantní model. Sněhule s kožíškem můžeme nosit k outdoorovým kalhotám. Vzít si k nim můžete např. funkční legíny. Aby sněhule s kožíškem vynikly v celé své kráse, vsaďte na kalhoty se zúženou nohavicí. Sněhule s kožíškem pak můžete nazout i k sportovní sukni. Ženy je s oblibou nosí i k trendy džínům s vysokým pasem. Zvláště dobře budou vypadat se slim fit kalhotami s koženým páskem. K sněhulím s kožíškem můžete sladit i vaši bundu. Stačí, když si vyberete model s chundelatým límcem. Sněhule s kožíškem bychom pak měly vždy sladit i s dalšími módními doplňky v našem outfitu. A to nejen barvou, ale také strukturou. Jak říká známé módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované k strukturovanému. Tím se outfit sjednotí a bude působit elegantně. K obuvi s kožíškem tak nasaďte čepici s chlupatou bambulí a rukavice s chundelatým okrajem. Budete neodolatelné! sněhule s kožíškem i módní doplňky lze nakupovat také na e-shopu CCC. Tady si přijde na své každá z vás.

Z jakého materiálu volit sněhule s kožíškem a co velikost?

Dámské sněhule s kožíškem seženeme v syntetické i v přírodní verzi. V letošní sezóně budou in především kousky z přírodní kůže. Vsadit můžete na hladkou i na broušenou verzi. Sněhule s kožíškem z přírodních materiálů jsou velmi odolné a také vysoce módní. Jako bonus jsou pak i tzv. udržitelné. Co se týče velikosti obuvi, řiďte se vždy tabulkou výrobce. Nakupujete-li rády na e-shopech, vždy si tabulku vyhledejte. Přehledně je uvedená např. na e-shopu CCC. Po změření stélky a porovnání výsledku s velikostní tabulkou budete mít totiž jistou, že vám sněhule s kožíškem padnou opravdu jako ulité. Různé světové značky mají totiž nuance v číslování.   

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram