Dior představuje kolekce šperků pro rok 2023

Dior představuje kolekce šperků pro rok 2023

Módní dům Dior představuje kolekce šperků pro rok 2023. Mimo oslnivého náramku z kolekce Cruise 2023 nám bere dech celou kolekcí šperků Dioramour.

Poselství lásky

Victoire de Castellane vymyslela kolekci Dioramour, vyjadřující univerzální poselství lásky a sounáležitosti. Dopisy šité zlatou nití a korunované diamanty, kterými umělecký ředitel Dior Joaillerie oslavuje couture dědictví Domu Dior.

Zdroj: se svolením Dior

30 Montaigne Cruise 2023

Pro Marii Grazia Chiuri je kolekce Dior cruise 2023 cestou odhalování, představivosti a reflexe, kde se setkává dědictví a vynalézavost. Ikonou této řady je La Capitana, jméno dané Carmen Amaya, která ztělesňuje samotnou podstatu flamenca. Objevte tuto sérii bezprecedentních výtvorů oslavujících mnohočetné vize ženskosti. Představujeme vám konkrétně nadčasový a zároveň každodenní doplněk v podobě náramku 30 Montaigne. Je možné si vybrat z několika barevných variant a doplnit jím svůj každodenní outfit nebo si jej zachovat pro zvláštní příležitosti. Díky kombinaci kůže a kovu s klasickým logem se stává doplňkem, který stejně jako spoustu dalších ikonických kousků z domu Dior budete ve své šperkovnici hýčkat po celý život a neustále se k němu vracet.

Zdroj: se svolením Dior


Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram