Emily Ratajkowski v nových modelech podzimní kampaně značky Jenny Fairy

Emily Ratajkowski v nových modelech podzimní kampaně značky Jenny Fairy

A zase ta Emily! V kampani značky Jenny Fairy ji můžeme vidět již potřetí. A tentokrát nás provede aktuální kolekcí ve vzrušujícím světě bot, kabelek a doplňků pro sezónu podzim/zima 2023-24. A je opravdu z čeho vybírat, přesvědčte se sami.

Kolekce plná klasiky s moderním nádechem z rukou špičkových návrhářů představuje silné podrážky na černých mokasínách, které dodají charakter každému stylingu.

foto: se svolení CCC

Ať už jste milovníky minimalismu nebo retro elegance, vsadíme se, že si ikonický model Mary Jane tuto sezónu získá čestné místo ve vašem šatníku.

foto: se svolením CCC

Upřímně, na chladnější počasí a nízké teploty se rozhodně netěšíme, ale věříme, že ve stylových botách nad kolena, půjdou mrazivé dny zvládnout lépe. Paráda nezebe a o pozornost nebude nouze. Nezapomeňte, že zima se nemusí nést jen v tmavších barvách. Dominovat totiž bude také béžová a bílá. Kovbojské boty a kotníkové trapery v těchto odstínech najdete právě i v nové kolekci Jenny Fairy.  

foto: se svolením CCC

A aby byl outfit kompletní, nesmíme zapomenout na kabelky. Na podzim a v zimě zvolte jak matné, tak lesklé modely. I přes jejich malé rozměry se do nich vejdou všechny vaše nezbytnosti. Díky své velikosti jsou dostatečně univerzální, aby se hodily jak na každodenní nošení, tak na elegantní večerní setkání. Za pozornost stojí zejména kobaltově modré provedení se zelenými akcenty.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram