Hailey Bieber a její kosmetický svět Rhode. Stojí za to vyzkoušet všechny produkty?

Hailey Bieber a její kosmetický svět Rhode. Stojí za to vyzkoušet všechny produkty?

Jednou ze značek, která světlo světa spatřila relativně nedávno je kosmetická značka Hailey Bieber - Rhode. I když by se mohlo zdát, že právě tato oblast je přehlcena nabídkou, Hailey dokázala i tak přijít s něčím jiným. Než tuto značku vyzkoušíte, přečtete si naši podrobnou recenzi všech produktů Rhode.

Péče o pleť je v posledních letech dokonalým byznysem, který s rostoucí popularitou sociálních sítí nemá konce, a tak není divu, že v tomto odvětví stále spoust lidí vidí skvělou příležitost nejen ke své seberealizaci, ale samozřejmě k tučným výdělkům. 

foto: se svolením Rhode

Jednou ze značek, která světlo světa spatřila relativně nedávno je i kosmetická značka Hailey Biber - Rhode. I když by se mohlo zdát, že právě tato oblast je přehlcena nabídkou, Hailey dokázala i tak přijít s něčím jiným. Slibovala pro ni tak typicky zářivý, šťavnatý a osvěžující look, který bude ovšem cenově dostupný. Produkty její značky by totiž neměly přesáhnout hodnotu třiceti dolarů. Haileyina filozofie je nám hodně sympatická, ale nejedná se jen o další průměrné krémy?

foto: se svolením Rhode

Na začátek ještě musíme doplnit, že všechny produkty Rhode jsou veganské, bez lepku, bez krutostí a jsou vhodné pro všechny typy pleti, a to dokonce i pro pleť citlivou.  

Co aktuálně značka Rhode nabízí?

  1. Rhode Pineapple Refresh Cleanser
  2. Rhode Skin Glazing Milk 
  3. Rhode Skin Peptide Glazing Fluid
  4. Rhode Skin Barrier Restore Cream
  5. Rhode Skin Peptide Lip Treatment  
  6. Rhode Skin Peptide Lip Tints

Hailey při uvedení prvních prodůktů uvedla: „Strávili jsme roky prací na našich recepturách s týmem dermatologů a chemiků, abychom se ujistili, že každý produkt Rhode vaši pokožku obnovuje, chrání a vyživuje. Naše receptury se skládají pouze z vysoce účinných přísad, protože šťastná kožní bariéra je zářivá kožní bariéra. ”

Všechny produkty spojují podobné vlastnosti a ingredience. Výsledkem má být vždy dokonale hydratovaná, vláčná, pevná a zdravě vypadající pokožka. Proto v kosmetické rodině Rhode nechybí nejznámější aktivní látky v péči o plěť, jako je: niacinamid, aminokyseliny, peptidy, kyselina hyaluronová nebo skvalan.

zdroj: se svolením Rhode


A co říkáme na produkty značky Rhode v naší redakci my?

Rhode Skin Glazing Milk 

Glycerin, kyselina hyaluronová a ceramidy hrají v Glazing Milk hlavní roli. Dokáže tak uzamknout hydrataci v pleti. Obsahem je také betaglukan, který je silným antioxidantem a chrání pleť před působením vlivů okolního přostředí a volnými radikály. V Glazing Milk je také protizánětlivý zinek a měď. Mléčná textura působí příjemně chladivým dojmem, zatímco mírně vlhký závěr je ideálním základem pro jakékoli sérum. Glazing Milk připomíná svou konzistencí vodnaté sérum. Jak název napovídá - lehké mléko - doporučujeme nalít si dostatečné množství do dlaně a jemně ho vtlačit do pleti. Dokonale se vstřebá a zanechá na pleti opravdu příjemný pocit. 

foto: se svolením Rhode

Rhode Skin Peptide Glazing Fluid

Hydratační fluid, který je něco mezi sérem, gelem a takovým šťavnatým zvýrazňovačem, a to doslova. Také se poměrně rychle vstřebává do pleti. Díky kyselině hyalurnové vyplňuje jemné linky a vrásky a dodává pleti opravdu bohatou dávku hydratace. Výsledkem je zdravý a jemný lesk. Opravdu jemný a přirozený lesk, nikoli mastná pleť. Tento fluid lze také použít samostatně a třeba ho jen prsty vklepat na lícní kosti a kořen nosu pro dosažení požadovaného lesku.

foto: se svolením Rhode

Rhode Skin Barrier Restore Cream

Přestože se jedná o opravdu lehký krém, svým obsahem je ovšem hodně nadupaný. Obsahuje niacinamid, bambucké máslo, skvalan a peptidy. Neparfémované složení doplňuje jednoduchou, ale efektivní péči, kterou ocení i ty největší citlivky. Každopádně pokud je vaše pokožka opravdu hodně suchá a potřebuje opravdu více hydratace, doporučujeme jednotlivé kroky spojit a kombinovat, protože samotný Restore Cream by byl v tomto případě málo.

foto: se svolením Rhode

Rhode Skin Peptide Lip Treatment  

Jak tohle popsat jedním slovem? DOKONALOST. Bez přehánění! Je v dostání hned v několika provedení - nepárfémovaný, slaný karamel, vanilka a vodní melou. Pokud milujete lesklé a hydratované rty bez nepříjemného pocitu lepivosti - nebudete chtít nic jiného. Výsledkem jsou opravdu vyživené a krásné rty po celý den. Minimalistické balení navíc lahodí i oku. Pokud jste milovníky dezertních vůní, doporučujeme slaný karamel. Náš osobní favorit, u kterého máme vytvořenou menší závislost.

foto: se svolením Rhode

Rhode Skin Peptide Lip Tints

Kombinace barevného lesku a balzámu na rty. Bohatá nálož bambuckého másla a peptidů v bezparfémové verzi v odstínech Ribbon, Raspberry Jelly, Toast a Espresso. Stejně jako Peptide Lip Treatments udržuje rty vláčné, hydratované, šťavnaté a bez nepříjemného pocitu lepivosti.

foto: se svolením Rhode

Rhode Pineapple Refresh Cleanser

Horká novinka v Rhode rodině, která byla na trh uvedena teprve před několika dny. Zatím jsme neměli možnost důkladně vyzkoušet, ale naše první dojmy jsou více než pozitivní. Tváří se jako balzám, který se při kontaktu s vodou mění na mléčnou pěnu plnou bublinek. Přestože je opravdu šetrný k pokožce, dokáže účinně odstranit make-up. Díky exfoliačním enzymům dokonale obnovuje pleť a spolu s extraktem ze zeleného čaje a hydratační kyselinou polyglutamovou zároveň pleť regeneruje a zanechává opravdu jemnou a zářivou. Bonusem je přírodní vůně tropického ananasu.

foto: se svolením Rhode

Produkty značky Rhode můžete zakoupit na oficiálních stránkách rhode.com, ale bohužel ne přímo k nám do ČR, každopádně aktuálně Rhode zasílá v rámci Evropy do Francie, Německa, Itálie, Španělska, Velké Británie a Irska. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram