Hvězdné léto s Jenny Fairy a Emily Ratajkowski v hlavní roli

Hvězdné léto s Jenny Fairy a Emily Ratajkowski v hlavní roli

Emily Ratajkowski nás na začátku sezóny vzala ve své první módní kampani se značkou Jenny Fairy do velkolepé Paříže. Dnes se posuneme o kousek dál. Tentokrát v prázdninové náladě pokračujeme na Francouzskou riviéru a hádáte správně - Emily u toho nebude chybět.

zdroj: se svolením CCC

Tahle módní cesta rozhodně nekončí. Z Paříže rovnou na Francouzskou riviéru a opět s krásnou Emily Ratajkowski. Jak nás provedla 60. léty dechberoucí pařížskou atmosférou, pokračuje se značkou Jenny Fairy dále. 

Emily Ratajkowski představuje další kapitolu módní historie značky Jenny Fairy a s ní odhaluje poslední trendy sezóny. Tentokrát již s prázdninovou atmosférou a výletem na Francouzskou riviéru, při které si můžete vychutnat ty nejmódnější sandály a kolekci plnou letních kabelek. Užívejte si již nyní slunce plnými doušky, bezstarostnou atmosféru a hlavně poslední trendy za skvělé ceny.

zdroj: se svolením CCC

Je pravdou, že poslední slunečné dny svádějí k myšlenkám letní dovolené, prázdnin a blaženého odpočinku. Jestli to máte podobně, menší příprava v podobě módní inspirace, která se hodí nejen do oblíbených letovisek, ale i ulic velkoměsta, vám zpříjemní čas. Letní motivy tak doslova rozkvétají na botách a kabelkách značky Jenny Fairy. Něžné květy a motýly najdete na tolik oblíbených kabelkách typu baguette i sandálech na platformě. Kouzlo prázdnin a letních měsíců ožívá také díky nepřehlédnutelným barvám. V této kolekci dominuje šťavnatá limetková, něžná baby blue nebo pastelově růžová. My to léto milujeme!

zdroj: se svolením CCC

A tak díky značce Jenny Fairy a okouzlující průvodkyni Emily Ratajkowski oslavujeme módní trendy i v této sezóně. Roztomilé mini kabelky z opletených korálků, průhledné prvky, kterými jsou zdobené sandálky, se budou stylově třpytit v záři letního slunce a stanou se nepostradatelným doplňkem nadcházející sezóny. Jen si to představte! Léto, už se tě nemůžeme dočkat. 

zdroj: se svolením CCC

Výrobky Jenny Fairy jsou k dostání v kamenných prodejnách CCC, prostřednictvím mobilní aplikace a na ccc.eu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram