Nová hvězdně obsazená kampaň Victoria’s Secret

Nová hvězdně obsazená kampaň Victoria’s Secret

Victoria’s Secret přichází s novou kolekcí The Icon by Victoria’s Secret. V hvězdně obsazené kampani se objevily Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Hailey Bieber nebo Emily Ratajkowski.

Během několika posledních let se Victoria's Secret snažila udržet krok s nepsanými požadavky společnosti a být tak více inkluzivní a reprezentativní značkou, která má ve svých kampaních místo pro každou ženu. V tomto duchu se nese i další z novinek Victoria's Secret. Kampaň, která oslavuje ženské křivky.

foto: se svolením Victoria’s Secret 

Nový model podprsenky Icon by Victoria’s Secret oblékly ženské ikony současnosti - Adut Akech, Hailey Bieber, Paloma Elsesser, Sui He a Emily Ratajkowski. Těšit se však můžete také na návrat oblíbených “Andílků” - Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Adriany Limy a Candice Swanepoel. Kolekce nabízí kromě nového modelu podprsenky také spodní kalhotky nebo noční košilky.

„Z uvedení nové kolekce The Icon by Victoria’s Secret jsme nadšení. Jejím posláním je zdůraznit přirozené křivky a zároveň poskytnout dostatečnou podporu a oslavit náš oblíbený styl. Nové vzrušující a sofistikované kousky udělají z každé ženy skutečnou ikonu, a tak by neměly chybět ani ve vašem šatníku“, komentuje Janie Schaffer, šéfdesignérka Victoria’s Secret.

foto: se svolením Victoria’s Secret 

Jak už jsme u Victoria's Secret zvyklé, všechny modely jsou krásné, sexy a zvýrazňují ženské křivky. V případě podprsenky The Icon Custom Push-Up Plunge Bra je návrh podložen i seriózní vědou. Podprsenka byla inspirována skutečností, že ne každá žena má prsa stejného tvaru (samozřejmě!), a tak Victoria's Secret vyvinula unikátní liftingovou a tvarovací technologii, která byla použita právě na push-up podprsence Icon. Technologie je přizpůsobena velikosti košíčku, aby poskytovala maximální pohodlí. Model je z krajky, která se sofistikovaně skryje pod svrchním outfitem, je lehce vypodložený, má hladké boční partie a plně nastavitelná ramínka, jejichž polohu lze různě měnit.

Nová kolekce bude oficiálně v prodeji od 29. srpna 2023.

foto: se svolením Victoria’s Secret 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram