Jak jednoduchým způsobem získat krásnou a zářivou pokožku?

Jak jednoduchým způsobem získat krásnou a zářivou pokožku?

Nový rok je nová kapitola, která přináší nové příležitosti k úspěchu. Před novým rokem si téměř všichni dáváme cíle a předsevzetí, kterých chceme dosáhnout. Letos nezapomínejte ani na sebe a slibte si, že se budete o sebe starat, o svou duševní pohodu a vnější vzhled, který vám bude každý závidět. Duševní pohoda začíná zdravou a zářivou pokožkou. Ověřte si, který dermatologicky testovaný krém proti vráskám doporučují i odborníci.

V NOVÉM ROCE ZAPOMEŇTE NA PUDR A KOREKTOR

I vy jste si vždy přáli používat pouze jeden produkt pro péči o pleť a tím ušetřit čas a peníze? Používáním krému Lux-Factor 4D Hyaluron nahradíte používání pudru, korektoru, nočního a denního krému, jakož i podkladu pod make-up. Krém je vhodný pro noční i denní použití, svým účinkem vyhladí a omladí pleť tak, že zapomenete na pudr a korektor. Poslouží vám i jako podklad pod make-up, jelikož má lehkou texturu, nezanechává mastné stopy a rychle se vstřebává.

NEJLEPŠÍ CENA POUZE PRO ČTENÁŘE TOHOTO ČLÁNKU

Tento měsíc vám chceme nabídnout nejlepší cenu k nákupu 4D Hyaluron krému, proto jsme se rozhodli, že jen na pár dní aktivujeme slevový kód, který vám přinese až 15% slevu. Na stránce www.luxfactor.com zadejte na konci nákupu slevový kód: M15 a dopřejte si mimořádně kvalitní krém, který si oblíbíte již od první aplikace. Krém si můžete objednat také na telefonním čísle: 296 182 861, kde vám ochotná poradkyně zodpoví všechny vaše dotazy a pomůže vám is vytvořením objednávky.

OHROMUJÍCÍ VÝSLEDKY UŽ PO 2 TÝDNECH POUŽÍVÁNÍ

Procesu stárnutí nedokážeme zabránit, ale můžeme jej zpomalit. V roce 2024 se rozhodněte, že začnete s používáním krému Lux-Factor 4D Hyaluron, který na vás zapůsobí již po 2 týdnech používání. Získejte až o 80 % mladší vypadající, napnutou a zářivou pleť. Krém Lux-Factor 4D Hyaluron vám nabízí ochranu a péči v jednom. Chrání pokožku před vnějšími vlivy, proniká do kožních buněk a zlepšuje strukturu pokožky.

VYBERTE SI KRÉM, KTERÝ JE ÚČINNÝ

Kyselina hyaluronová se nachází ve většině kosmetických produktů s omlazujícím účinkem, která svými vlastnostmi vyhlazuje a vyplňuje vrásky, kterých se chceme zbavit. Nedostatek kyseliny hyaluronové vede k sušší pokožce a rychlejšímu stárnutí. Při výběru hyaluronu je však třeba postupovat opatrně. Generický hyaluron dovážený z Číny není vždy klinicky testován a bezpečný pro použití na kůži. Může způsobit svědění, zarudnutí a ještě závažnější alergické reakce. Vyberte si krém, který obsahuje 100% přírodní hyaluron evropského původu, který je dermatologicky schválen a vhodný pro všechny typy pleti. Lux-Factor 4D Hyaluron obsahuje pouze přírodní složky, proto jej doporučují také farmaceuti a odborníci. Začleněním čtvrté dimenze (4D) kyselina hyaluronová trvale vyhlazuje pokožku a vytváří mladistvější vzhled při každé aplikaci.

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO VAŠI POKOŽKU

I vy můžete letos své pokožce dopřát jen ty nejlepší ingredience a už po pár týdnech pravidelného používání se budete moct těšit z nebesky jemné a zdravé pokožky. Nezapomeňte použít slevový kód: M15, který platí jen krátce. Objednávku můžete uskutečnit na webové stránce: www.luxfactor.com nebo telefonicky: 296 182 861.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram