Jak Victoria Beckham udržuje svoji pleť dokonale zářivou? 5 triků, které můžete vyzkoušet i vy

Jak Victoria Beckham udržuje svoji pleť dokonale zářivou? 5 triků, které můžete vyzkoušet i vy

Nebudeme lhát, David Beckham a jeho fotbalová kariéra nás sice zajímá, ale o něco méně než Victoria a její kreativní duše, odhodlanost, píle a znalost péče o pleť.

Poté co Netflix uvedl dokumentární minisérii o raketovém vzestupu Davida Beckhama, prohnala se napříč celým světem mediální vlna, která s sebou nesla celou rodinu Beckhamových. 

Victoria a její láska k estetičnu a kráse je všudypřítomná. Důkazem je také vlastní brand, časté sdílení a doporučování produktů v péči o tělo a pleť na sociálních sítích. A to bychom nebyli my, kdybychom tohle nechtěli vědět. Dali jsme tedy dohromady její osvědčené tipy a připravili vám malého průvodce kosmetickým světem Victorie Beckham.

foto: wmagazine

Základem je masáž

Victoria se netají tím, že miluje obličejovou masáž a přikládá jí v péči o pleť velkou váhu. Tvrdí, že právě díky ní a zlatým rukám její kožní expertky, jí pomohla dostat její aknózní pleť pod kontrolu. Řekli bychom, že to asi není žádná novinka, ale ruku na srdce, kolik z nás pravidelně chodí na masáže, anebo si je dopřává alespoň večer při pleťové rutině před spaním? No, pět minut bychom tam určitě našli, takže dnešním večerem odstartujeme obličejovou masáží.

Bohatá dávka hydratace

Dostatečná hydratace je klíčovým faktorem pro krásnou a zdravou pleť po celý rok. Victoria často ve svých rozhovorech nebo příspěvcích vyzdvihuje důležitost pravidelné hydratace, a to nejen v podobě krémů, ale také sklenky vody. Hydratace se totiž týká celého těla. Takže upřímně, ruku v ruce s dokonalou péči jde také stálé doplňování tekutin. 

Bohatou dávku hydratace vaší pleti dopřejete s touto pečující kombinací od Dermalogica. Součástí balení je exfoliační prášek Daily Milkfoliant, vysoce hydratační sérum Circular Hydration Serum a hydratační krém pro ochranu pokožky Skin Smoothing Cream. Nepřetržitá dávka hydratace na dlouhé hodiny zajistí, že vaše pleť bude pružnější, zářivější a chráněná před vnějšími vlivy. (1390Kč, Dermalogica)

foto: se svolením Dermalogica

Fanynka očních masek

Krásná a prozářená pokožka okolo očí dokáže divy. Její tajemství je v masce pod oči Celestial Black Diamond Eye Mask. Ta využívá technologii hydrogelu, který je plný částeček černého diamantu, retinolu a vitamínů. Bojuje proti jemným linkám, vráskám a dehydrataci jemné pokožky očního okolí. Zmírňuje tmavé skvrny a díky obsahu účinného peptidu pleť vyhlazuje. (2190Kč, Sephora)

foto: 111skin

Výživa pokožky zevnitř

Je nám jasné, že jedním z důvodů, proč Victoria Beckham vypadá tak dobře, je to, že se nesoustředí jen na produkty, které si dává na pleť nebo tělo, ale je také velkým nadšencem do wellness praktik, cvičení a doplňků stravy. 

Pro zdravé srdce a celkovou tělesnou kondici doporučujeme koncentrované množství omega 3-6-7-9 a dalších složek důležitých nejen pro náš kardiovaskulárního systém. Podporuje imunitu, působí proti onemocnění srdce, mozku a cév a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. (690Kč, We Care)

foto: We Care

Nahé rty

Victoria v líčení nikdy nezapomíná na jednu jedinou věc, a tím jsou vždy dokonale nalíčené a vykonturované rty v nude odstínech, které zvýrazní plnost rtů. 

foto: Victoria Beckham Beauty
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram