Jarní novinky od Physicians Formula

Jarní novinky od Physicians Formula

Physicians Formula je značkou, která si zajistila v naší kosmetické taštičce své stálé místo. Ikonické produkty, které rozhodně stojí za vyzkoušení, aktuálně rozšiřujeme i o jarní novinky. Tak pojďte je vyzkoušet s námi!

Physicians Formula je klinicky ověřená značka dekorativní kosmetiky vyvinutá ve spolupráci s lékaři. Byla založena alergologem Dr. Frankem Crandallem, který tuto jedinečnou kosmetiku vytvořil pro svou ženu trpící lupusem. A přesně tato myšlenka a poslání se odráží v každém jednom produktu této značky. 

zdroj: se svolením Physicians Formula

Propojení toho nejlepšího z vědy a přírody. Všechny produkty jsou hypoalergenní bez jakýchkoliv škodlivých látek dráždících pleť. Přirozená ženská krása a zdravá pleť jsou hlavním posláním Physicians Formula. Americká jednička na poli bronzerů a minerálních pudrů na obličej si nás získala již po prvním použití a věříme, že si ji zamilujete i vy! 

A jak vypadají jarní novinky Physicians Formula?

4-in-1 Brush

Nepostradatelný pomocník nejen na cestách, ale také pro všechny milovnice praktických věcí. Multifunkční štětec, který se skládá z jedné houbičky a tří štetců. Dokážete s ním tak nalíčit oči, obočí, nanesete s ním tvářenku, bronzer, ale také make-up, korektor či podkladovou bázi. Komplet vše, co potřebujete v jednom jediném štětci. Prémiová syntetická vlákna a matná rukojeť zajistí perfektní a snadnou aplikaci. Je čas poznat svého nového nejlepšího přítele!

zdroj: se svolením Physicians Formula

Diamond Lip Plumper

Zvláčňující a hydratující lesk na rty Diamond Lip Plumper obohacený o pravý diamantový prach rtům propůjčí svůdný lesk, ale zároveň je vyživí a dodá jim potřebnou péči. Vaše rty budou plnější, hladší a připravené na spoustu polibků.

zdroj: se svolením Physicians Formula

Matte Monoi Butter Blash

Bohyně tropů! Další skvost v podobě vylepšené voděodolné matné tvářenky, která se díky krémové textuře postará o dostatečnou hydrataci, a to díky ikonické směsi másel Murumuru, Cupuaca, Tucuma a nově také tahitské máslo Monoi. To zní celé jako tajné zaříkávadlo. A ono to tak trochu je! Dokonalost, která dodá vašemu líčení tu správnou barvu.

zdroj: se svolením Physicians Formula

Matte Monoi Butter Bronzer

Další novinkou je voděodolný bronzer s obsahem másla Monoi a Murumuru, který dodá tváři ten pravý, sluncem políbený, vzhled. Po dlouhé zimě se pro nás tento krémový bronzer s jemnou texturou stává téměř nutností.

zdroj: se svolením Physicians Formula

Matte Monoi Butter Eyeshadow

Paletka šesti matných očních stínů se sametovou texturou vás překvapí především svou celodenní výdrží. Stíny opět obsahují neodmyslitelnou kombinaci tahitských másel, díky kterým dostane pokožka očních víček extra péči.

zdroj: se svolením Physicians Formula

 

Všechny produkty značky Physicians Formula jsou k zakoupení v kamenných lékárnách Dr. Max nebo online na www.drmax.cz.

Aktuální novinky a tipy můžete také sledovat na instagramu Physicians Formula.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram