L’Oréal představuje technologické novinky, které změní svět líčení

L’Oréal představuje technologické novinky, které změní svět líčení

Kosmetická značka L’Oréal představuje dvě nové kosmetické technologie, které získaly ocenění za inovaci na veletrhu CES® 2023. Když krása dokáže být ještě dostupnější.

Tyto technologické vychytávky značně ovlivní nové možnosti v oblasti krásy. Byly představeny tento týden a jedná se o: 

HAPTA, první ruční, velmi přesný počítačový aplikátor make-upu navržený tak, aby splňoval kosmetické potřeby lidí s omezenou pohyblivostí rukou a paží, a L’Oréal Brow Magic, první elektronický aplikátor make-upu obočí pro domácí použití, který uživatelům během několika vteřin vytvoří obočí na míru. Zní to trochu neuvěřitelně, ale je to opravdu tak.

zdroj: se svolením L’Oréal

„Díky novým technologiím bude krása v budoucnu ještě dostupnější,“ uvedl Nicolas Hieronimus, CEO L’Oréal Group. „Tyto dvě spotřebitelské technologie, které letos představujeme na veletrhu CES, zosobňují skutečné poslání naší společnosti: vytvářet krásu, která hýbe světem.“     

Tak a pěkně popořadě. Aplikátor HAPTA:

Na celém světě žije podle odhadů asi 50 milionů lidí s omezenou jemnou motorikou, která jim ztěžuje některé každodenní činnosti, jako je například nanášení make-upu. Mohlo by se to zdát jako povrchní věc, bez které se obejdete. Obejdete, ale ženská krása a sebevědomí s ním spojené dokáží dělat ohromné věci s ženskou psychikou. Pro mnohé by tak právě tato novinka mohla mít opravdu zásadní vliv na běžný den. Aplikátor HAPTA je ruční, velmi přesný inteligentní aplikátor make-upu, který umožňuje uživatelům s omezenou pohyblivostí rukou a paží stabilním pohybem aplikovat rtěnku.

zdroj: se svolením L’Oréal

Hlavním principem aplikátoru HAPTA je kombinace vestavěného inteligentního ovládání pohybu a přizpůsobitelných nástavců, které uživateli umožňují plný rozsah pohybu, snadnější přístup do obtížně otevíratelných obalů a přesnou aplikaci, které je jinak velmi těžké dosáhnout. HAPTA tak pomáhá uživatelům cítit se sebevědoměji a užívat si nové možnosti krásy.

V roce 2023 bude aplikátor HAPTA poprvé nasazen v praxi společností Lancôme, která je členem společnosti L’Oréal Group, a to nejprve jako aplikátor rtěnky a v budoucnu jako nástroj pro nanášení dalšího make-upu.

 „Díky aplikátoru HAPTA jdeme ještě o krok dále a činíme krásu dostupnější, neboť každý by měl mít ke kráse rovný přístup.“uvedla Françoise Lehmann, globální prezidentka značky Lancôme.

Aplikátor L’Oréal Brow Magic

A zase to obočí! Zkuste si jedno upravit, precizně vykreslit a zafixovat a druhé nechte žít svým životem. To je rozdíl! Perfektně upravené obočí dokáže s obličejem zázraky. Díky novému aplikátoru L’Oréal Brow Magic budeme moci nyní dosáhnout ideálního vzhledu obočí, který respektuje přirozené obočí a rysy obličeje z pohodlí, domova. Takže žádné produkty navíc, které občas stejně nefungují tak, jak bychom si přáli nebo drahé kosmetické úpravy. 

zdroj: se svolením L’Oréal

Aplikátor L’Oréal Brow Magic je první ruční, lehký, elektronický aplikátor na líčení obočí, který využívá 2 400 drobných trysek a technologii tisku s rozlišením až 1 200 dpi, a poskytuje tak zákazníkům velmi přesný tvar obočí během několika vteřin. Technologie Modiface AR naskenuje obličej uživatele a doporučí postup pro microblading, microshading nebo výplňové efekty. Dalo by se říci, takový malý salón v pohodlí vašeho domova. Jak slibuje značka L’Oréal, úprava obočí s aplikátorem Brow Magic a za pomocí speciální aplikace bude jednoduchá, rychlá a efektivní. Líčení navíc půjde snadno odstranit běžným odličovačem, takže žádný strach. A nám teď nezbývá nic jiného než se na tyto novinky nedočkavě těšit.

Aplikátor L’Oréal Brow Magic bude s největší pravděpodobností uveden na trh v roce 2023. 

zdroj: se svolením L’Oréal

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram