Leona Machálková zářila v Lucerně. Kdo stál za jejími kostýmy?

Leona Machálková zářila v Lucerně. Kdo stál za jejími kostýmy?

Leona Machálková oslavila začátkem května 30 let na profesionální hudební scéně velkolepým koncertem v pražské Lucerně. Vyprodaný sál aplaudoval Leoně a jejím hostům, kterými byla Marie Rottrová, Felix Slováček, Jan Bendig, Petr Kolář, Jaroslav Svěcený či Lenka Graf. My jsme se tentokrát zaměřili na její outfity, které během koncertu „Leona 30 let na scéně“ oblékla.

se svolením Martina Gruntoráda
Chystaný životní koncert Leony Machálkové byl vyladěný do posledního detailu. Outfity pro takto velkou událost jsou nedílnou součástí. Leona se opět s důvěrou obrátila na stylistu Martina Gruntoráda, který s ní již v minulosti mnohokrát spolupracoval.
foto: Jaroslav Hauer
Společně tak vybrali celkem čtyři outfity, které Leona během večera vystřídala. Koncert zahájila v modrém dámském smokingu, který byl ušitý na míru v pánském krejčovském salonu. Celkem netypický model pro Leonu se ovšem stal dokonalou volbou. Stejně jako nepřehlédnutelné šperky značky Swarovski.
„Nic takového ještě během její kariéry nevynesla a připadalo mi zajímavé i pro diváky se odprezentovat právě v něčem jiném než na co jsou fanoušci zvyklí. Leona dlouho neváhala a můj nápad se jí zalíbil. Pak už jsme jen vybrali vhodnou látku a zadání mohlo jít do dílny. Doplnili jsme klasickou bílou košilí s motýlkem a zajímavý outfit byl na světě,” říká stylista Martin Gruntorád.
se svolením Martina Gruntoráda
Dalším modelem byly dokonalé šaty od Beáty Rajské. Martin Gruntorád dostal nelehký úkol, se kterým si jako vždy hravě poradil a postaral se o ještě větší gradaci a zajímavý vizuál pro celý koncert a hlavně pro diváky. Pod taktovkou italské značky Pinko tak vznikl lehce dramatický look v podání červených asymetrických sametových šatů s nepřehlédnutelným rozparkem, které Leoně neskutečně sedly. Stejně jako dlouhý model ve fialové barvě s hlubokým výstřihem a rozšířenými rukávy také značky Pinko.
foto: Jaroslav Hauer
Martin Gruntorád se po celý večer v zákulisí koncertu staral o Leoniny outfity tak, aby vše bylo dokonalé a vyladěné do posledního detailu. Leona vypadala úchvatně a celý koncert „Leona 30 let na scéně“ se povedl do poslední skladby.
se svolením Martina Gruntoráda
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram