Louis Vuitton představuje novinky z oblíbené kolekce kožených doplňků Taigarama.

Louis Vuitton představuje novinky z oblíbené kolekce kožených doplňků Taigarama.

V létě 2023 se můžete těšit na svěží a cool paletu odstínů, inspirovanou stylem 80. let – nechybí v ní neonově žlutá, miamská zeleň a čistě bílá. 

Kolekce Taigarama nabízí doplňky ve sportovním stylu, vyrobené z  plátna Louis Vuitton a atraktivní kůže Taiga s potiskem ikonického Monogramu. V nadcházející sezóně se můžeme těšit na dva nové modely: tašku přes tělo Duo Slingbag v neónově žluté, která je ideálním společníkem na každý den, a všestrannou tašku Weekend Tote pro bezstarostné a stylové cestování.

Zdroj: se svolením LV

 

Taška Duo Slingbag nabízí trendy styl nošení přes tělo. Má uhlazený a komfortní tvar a je opatřena praktickým bočním zipem. Její součástí je odnímatelné kulaté pouzdro na zip a nastavitelný popruh pro různé možnosti nošení.

Zdroj: se svolením LV

 

Všestranná taška Taigarama Weekend Tote je inspirovaná oblíbenou klasikou módního domu Louis Vuitton. Nabízí velkorysý hlavní oddíl a tři vnitřní kapsy pro všechny nepostradatelné maličkosti. Díky dvojitému madlu z hladké kůže a odnímatelnému, nastavitelnému, proplétanému ramennímu popruhu lze tašku podle potřeby nosit různými způsoby.

Taigarama Weekend Tote

 

Tyto dvě novinky doplňují ikonické modely, jako například Keepall 50B, batoh Discovery Backpack, příruční zavazadlo Horizon 55 či taška Outdoor Messenger. Všechny jsou k dispozici v nové letní paletě barev.

Zdroj: se svolením LV

 

V kolekci samozřejmě nechybí ani drobné doplňky, které oceníte při cestování i v každodenním životě. Najdete mezi nimi třeba toaletní pouzdro, praktické peněženky, pouzdra na doklady, příruční organizéry nebo pouzdra na karty. Nastavitelné, proplétané popruhy v módní neónově žluté nebo miamské zeleni rozjasní váš letní outfit.

Zdroj: se svolením LV

Kolekce Taigarama Summer 2023 je v prodeji v buticích Louis Vuitton a online od března 2023.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram