Newyorský vibe ve vašich ulicích s novou značkou NINA WEST NEW YORK dostupnou v CCC

Newyorský vibe ve vašich ulicích s novou značkou NINA WEST NEW YORK dostupnou v CCC

Newyorský styl ve vašem šatníku. Světoznámá značka Nine West New York již 45 let vytváří stylové kolekce pro ženy - boty, kabelky a doplňky. A právě nyní jsou tyto aktuální modely pocházející z Manhattanu k dostání i v CCC.

Kombinaci klasiky, trendů a ženskosti ve skutečně newyorském stylu, který se rozhodně neobejde bez jehlových podpatků, ale nejen o podpatcích jsou kolekce Nine West New York. V podzimní nabídce této značky najdete od univerzálních černých lodiček se zlatým jehlovým podpatkem přes ty s lesklou sponou nad kotníkem až po nadčasové hnědé lodičky na jehlovém podpatku. 

foto: se svolením NINA WEST NEW YORK

Pokud hledáte nejžhavější trendy sezony podzim-zima 2023, doporučujeme se se značkou Nine West New York trochu blýsknout. Stříbrné jednobarevné vysoké kozačky s nepřehlédnutelnou strukturou z vás udělají hvězdu nejednoho vánočního večírku.

foto: se svolením NINA WEST NEW YORK

Kabelky značky Nine West New York dokonale podtrhnou váš podzimní outfit. Hlavním znakem je nadčasový design a trendy prvky. Ať už hledáte větší modely do kanceláře nebo elegantní na večeři v nové kolekci si vyberete tu pravou. Klasické barvy v podobě černé, hnědé a bílé nebo prošívané prvky, detaily v podobě kostkované klopy. Kombinujte, jak je libo!

foto: se svolením NINA WEST NEW YORK

Focení podzimní kolekce Nine West New York pro CCC probíhalo v ulicích New Yorku, nechte se unést reálnou metropolitní atmosférou, která díky zašlé eleganci charakteristické pro americké hlavní město módy, na vás dýchne z každého modelu. Klasická, ženská a nadčasová, stejně jako značka Nine West New York.

Nová značka Nine West New York je k dostání v prodejnách CCC, v aplikacích a na ccc.eu. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram