Snová Dior Lady bag přichází v re-edici 95.22

Snová Dior Lady bag přichází v re-edici 95.22

Kabelka byla poprvé představena ve Fall-Winter 2022-2023 ready-to-wear kolekci. A později odhalena v kampani focené Brigitte Lacombe, kde vystupuje aktivistka a spisovatelka Chimamanda Ngozi Adichie.

Dior Lady 95.22 Bag

Óda na spojení minulosti a současnosti znovuobjevuje linie Lady Dior a odráží rok 1995, datum vytvoření ikony a rok 2022, rok této originální reinterpretace. Jeho ultra-současná jemně zakřivená silueta z něj dělá módní prohlášení, příslib odvážného a sofistikovaného vzhledu. Módní věhlas této kabelky rezonuje ve všech milovnících této značky a módních doplňků.

Zdroj: se svolením Dior

Kouzlo tvaru

Dvě rukojeti jemně zušlechtěné kůží a kovem jsou prošpikovány "Dior" kouzly, evokujícími kouzla štěstí pana Diora. Její silueta je nadčasová a  zároveň ultra-současná, povznesená designem cannage, svědčí o neustále obnovované virtuozitě ateliérů Dior. Tento základ, který kombinuje řemeslo a nejmodernější inovace, je ozdoben motivem makrocannage, speciálně koncipovaným pomocí vysokofrekvenční techniky.

Zdroj: se svolením Dior

Pečlivě vybraná kůže se nejprve ručně řeže a poté se opracovává díky energii vln. Lady 95.22, vylepšená o maxicannage zdobící dno tašky, je zdobena pečlivě ručně vyrobenými uchy a koženým ramenním popruhem, který znásobuje řadu způsobů nošení a také charakteristickými kouzly, nově interpretovanými v rafinovaném grafickém stylu, díky čemuž  je tento předmět touhy ještě neobyčejnější. Dovolte si tento luxus a budete ho chodit obdivovat i v den, kdy se vám zrovna nehodí k outfitu, i když řekněme si upřímně, takový den neexistuje.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram