Od pasu dolů: Inspirujte se nejžhavějším džínovým trendem

Od pasu dolů: Inspirujte se nejžhavějším džínovým trendem

Pokud milujete džíny a považujete je za základ šatníku, máme pro vás dokonalý tip na jedny takové, které se aktuálně stávají módním trendem sezony.

 

Nový a svěží vzhled džínoviny, kterého dosáhnete vlastně s kterýmikoli džínami z vaší skříně. Win, win! Řeč je o džínách s manžetou.

foto: Getty Images/Christian Vierig

Styling se severskou lehkostí. Jednoduché pojetí džínového trendu s doplněním klíčových kousků, jako je zelený trenčkot, bílé tílko a tmavé džíny s manžetou. Ideální kombinace do aktuálního počasí.

foto: se svolením Zara
foto: @anoukyve

Ztělesnění elegance s odlehčeným prvkem tmavé džínoviny s manžetami. Kombinace tmavě modré košile a módních černých kitten heels. Chic outfit do práce je na světě.

foto: @monikh

Stylistka Monikh Dale je jednou z osob, u které budoucí trendy uvidíte jako první. V hlavní roli džíny s manžetami, jednoduché triko a zelená kabelka Dragon Diffusion. Doplněno o kožené žabky. A jak vypadá váš víkendový outfit?

foto: se svolením Zara
foto: @kimturkington_

Jarní vrstvení. S lehkou noblesou, přesto uvolněně. Dlouhý trenčkot, cardigan, klasické džíny s manžetou a tolik oblíbené tenisky Adidas Samba.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram