Valentýnská noc přesně podle vašich představ

Valentýnská noc přesně podle vašich představ

Blíží se svátek všech zamilovaných, ke kterému tradičně patří vše růžové, červené, nebo provokativní. Vybrali jsme několik kousků, které vše toto splňují. 

Svátek zamilovaných je ideálním dnem, kdy můžete vyjádřit lásku svému partnerovi, ale také skvělou příležitostí pořídit si dokonale svůdné spodní prádlo. A nebude to vlastně právě ten nejlepší dárek pro vás oba? My pro vás totiž máme tipy na ty nejžhavější kousky.

foto: Pexels

Věříme, že tahle nejsvůdnější krajková body v typických červených a růžových barvách s jemnou krajkou a romantickými vzory budou tím pravým modelem, ve kterém se budete cítit jako bohyně.

foto: se svolením Zalando

1. Pieces, 920 Kč, 2. Trendyol, 840 Kč, 3. Ann Summers, 1940 Kč, 4. Hunkemöller, 1600 Kč

A nebudeme troškařit, protože tuhle krásu musíme nejdříve pod něco schovat. Tedy alespoň na chvíli. Dolaďte svůj večerní "domácí" outfit saténovým župánkem. Můžete s ním zkombinovat i noční košilku. Tento komplet vám navíc bude dělat radost během celého roku. Proč by vlastně Valentýn nemohl být kterýkoli den v roce?

foto: se svolením Zalando

1. La Perla, 10 710 Kč, 2. Hunkemöller, 1600 Kč, 3. Etam, 1100 Kč, 4. Cotton On Body, 990 Kč

Pokud dáváte přednost klasice, a to tedy myslíme v nadsázce, protože tahle inspirace je přece jen trochu speciální, máme pro vás i několik tipů na podprsenku a kalhotky. Můžete tak nechat vyniknout každý kousek svého těla a dát velký prostor fantazii partnera.

foto: se svolením Zalando

1. Fleur du Mal - podprsenka 1380 Kč, kalhotky 1430 Kč,  2. Tezenis - podprsenka 649 Kč, kalhotky 259 Kč

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram