Zajistěte své pokožce maximální ochranu proti slunci

Zajistěte své pokožce maximální ochranu proti slunci

Ochrana před sluncem je důležitým krokem pleťové rutiny. Jedná se o základ, který by měl být součástí péče o pokožku celoročně. Tedy bez ohledu na to, jaké roční období zrovna panuje nebo zda si jen užíváme letních paprsků.

Pravidelným používáním se vyhneme nejen nežádoucímu spálení pokožky, ale také zamezíme předčasnému stárnutí pokožky, vzniku vrásek, pigmentových skvrn a nenávratných změn pokožky.

foto: hebe

Rozdíl mezi UVA a UVB filtry

UVA záření proniká hlouběji do kůže a může způsobit již zmíněné předčasné stárnutí pleti, jemné linky a vrásky. Toto záření působí na naši pokožku po celý rok, a to i v době, kdy vás venku nemálí sluneční paprsky do tváře, ale je zataženo a zima. Proto je důležité používat krémy s UVA filtry každý den.

Naopak UVB záření je zodpovědné za spáleniny pokožky a má vyšší intenzitu v létě. Proto je vhodné v letních měsících používat opalovací krémy s ochranou před oběma typy záření. Pravidelné používání kosmetiky s ochranou SPF má dlouhodobý pozitivní dopad nejen na naše na zdraví, ale také na krásnou a mladistvě vypadající pokožku. 

3 tipy na produkty s SPF, které musíte vyzkoušet

Skin 79

Lehký, voděodolný gel s vysokým slunečním ochranným faktorem. Poskytuje pleti dokonalou péči a chrání ji před negativními účinky UVA / UVB záření. Krém se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pleti mastný film. Díky obsahu přírodních složek a rostlinných extraktů pleť hydratuje, vyživuje a zanechává přirozeně rozzářenou.

Sensilis

Lehký krém s vysokou ochranou SPF 50 redukuje zarudnutí, zpevňuje pleť a chrání ji před UVA, UVB a modrým světlem. Krém má také protizánětlivé účinky a hodí se pro každodenní aplikaci. Jemná konzistence krému neucpává póry a nezanechává na pleti nepříjemný film. 

Faceboom skin dopamine

Vysoce hydratační pleťový krém plný aktivních látek s ultra lehkým složením, které nezatěžuje pleť. Poskytuje vysokou sluneční ochranu SPF 50 a chrání pleť před nepříznivým UVA i UVB zářením a modrým světlem.

foto: hebe

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram