Radosti redakce magazínu Móda v březnu

Radosti redakce magazínu Móda v březnu

Březen je zvláštní měsíc. Nechová se ani jako zima ani jako jaro i přesto, že stojí přesně na jejich pomezí. Ale stejně ho máme v redakci rádi. Pro všechno to, co během něj zažíváme! 

Péťa (šéfredaktorka)

Už je to tak. Naše milá šéfredaktorka teď ulítává na ponožkách a jejich obrovské škále barev. Asi to bude tím, že se snaží konečně přivolat ono dlouho očekávané jaro. Všiml si toho i Jáchym, a tak jí poslal tyhle úžasné barevné botky. Péťa nelenila a hned je obula na pracovní schůzky a nebylo překvapením, že se tenisky moc líbily. Ty pochvaly na ně už dokonce přestala počítat... Ale nadšení z nich (tenisek i pochval) stále přetrvává! No a těm ponožkám se naučila v La Sartorii, kam vyrazila s celým týmem před focením březnového coveru, aby nasbírali spousty užitečných rad. Majitelé Vaculíkovi jsou totiž velcí odborníci přes pánskou italskou módu... Jo jo, pánskou. Ale co, když Péťa nedokázala odolat?! Pánské nepánské, ponožky si zamilovala. A teď hned tak nějakému regálu s nimi neodolá.

Janča

Svatební den se blíží a tak i březen je plný příprav a plánování. Janča se na svatbu tak těší, že skoro v březnu na nic jiného (ještě kromě práce) nemá čas. Během březnových dnů si ale na své konto připsala také úspěšné uspořádání charitativního plesu, což je velice záslužná činnost. A navíc si užívala (Že by to s těmi přípravami a prací nebylo tak vážné?!) na horách jako jediná z nás, takže jí to v redakci pěkně závidíme. A přejeme samozřejmě také... 

Verča 

Mám takový pocit, že na mě leze jaro a to tedy pořádně. Celý březen totiž nedělám nic jiného, než že lížu zmrzlinu. (A připravuji články pro vás. Samozřejmě.) Jsou totiž skvělé všechny - vodní meloun, jahoda, vanilka s Nutellou, Sacher, malina. Kromě toho svůj šatník zásobuji na období, kdy jaro doopravdy dorazí. A jelikož apríl je za dveřmi, nesmí mi chybět pršiplášť! (Tolik jsem se ho nasháněla a nikdy jsem nevěřila tomu, že najdu nějaký naprosto dokonalý! A přesně takový ON teď je!) A aby toho nebylo málo, pořídila jsem si i vymodlenou novou černou kabelku. Také stále čtu více, než u mě bývalo zvykem a zrovna teď knihu od jedné z nejlepších dnešních autorek oddychových románů Alexandry Potter. A všechno mě to tak moc baví! Její knížky, barevné zmrzliny, černá na oblečení, vínová na mobilu, pršiplášť i březen... Tak moc mě to baví!

Lucka

Lucka si na jaře zamilovala tulipány a právě ony ji pomáhají dostat jaro, které se občas za okny objeví, i domů. Jaro nemá vliv jen na výzdobu, ale i na její šatník a tak už se jí v hlavě střídají plány na oživení šatníku a zařazení do něj více barev. Tenhle oranžový svetr je právě jedním z jejích vytoužených kousků. V práci je pro ni nepostradatelný hrneček od blogerky Kláry, který vyhrála v její soutěži na blogu Claire's Homemade. A je úplně jedno, jestli v něm mám kávu nebo čaj, perfektní je stále.  

foto vlastní, dále pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram