Ralph Lauren má svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice

Ralph Lauren má svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice

Nový butik Polo Ralph Lauren najdete v Praze. Nabízí nejenom dámské a pánské kolekce americké značky, ale také krásný design prodejny, který odráží bohatou architektonickou historii města Prahy.

Pokud vám nákupy přináší skutečnou radost a užíváte si všudypřítomný styl a design, pak se vám v novém butiku na Pařížské ulici bude rozhodně líbit. Kombinace pražské historie v rámci architektury s jedinečným nábytkem, dekoracemi a uměleckými díly se snoubí v unikátním prostoru v srdci hlavního města, který nese ikonický rukopis Ralph Lauren.

Estetika prodejny odráží filozofii značky Polo Ralph Lauren, která kombinuje neformální klasiku s moderním a energickým nábojem. Nová pražská prodejna Polo Ralph Lauren je součástí cílené expanze a strategie "Next Great Chapter: Accelerate" s níž společnost Ralph Lauren rozšiřuje svou přítomnost v Evropě, Asii a Severní Americe. V České republice již značka působí prostřednictvím digitálního obchodu, outletů a velkoobchodních partnerů.

Ralph Lauren Corporation dominuje globální scéně v designu, marketingu a distribuci luxusních lifestylových produktů již od roku 1967, kdy ji založit americký módní návrhář Ralph Lauren. Společnost s hlavním sídlem v New Yorku nabízí širokou škálu kategorií od oblečení, přes obuv a doplňky, až po parfémy a bytové doplňky. Již více než 50 let symbolizuje Ralph Lauren autentický a nadčasový styl, inspirovaný vizí lepšího života. Renomé a silná image značky vzešly z rozmanitosti produktů, značek a distribučních kanálů na mezinárodní úrovni.

foto: se svolením Ralph Lauren

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram