Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Oficiální oslava započne 7. září v rámci New Yorku Fashion Weeku. Není totiž žádným tajemstvím, že tento módní velikán oslaví 50 let podnikání.

Půl století je skvělý důvod k oslavě. Módní týden v New Yorku je navíc ideální akcí, kde toto výročí zhodnotit a celé podnikání zrekapitulovat. Místo konání sice ještě není přesně známé, jako pár dalších detailů k akci, ale skutečnost, že se akce zkombinuje s Ralph Lauren módní přehlídkou, ta už je zřejmá teď.

Potřebné kouzlo a optimismus by mohly být tím, co tahle oslava na Newyorský týden módy přinese. Ostatně je to právě Lauren, který své přátele i fanoušky dokáže stále překvapovat. Módní přehlídka v jeho vlastní garáži v loňském roce nebo oficiální slavnost pořádaná k 40. výročí založení značky, která zahrnovala přehlídku i zahradní večírek ve velmi luxusním stylu, jsou přesnou ukázkou toho, jak rozdílné akce umí tento návrhář pořádat.

Potřebným uznáním jeho kariéry je i to, že letos získal ocenění od amerických designérů v rámci předávání CFDA Awards. Mezi nimi byli Thom Browne, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Jason Wu i Donna Karan. Před pár dny navíc vyšla kniha ve spolupráci s magazínem WWD s názvem WWD: Padesát let Ralpha Laurena. Kniha o 192 stránkách vypráví příběh posledních desetiletí tohoto jedinečného návrháře. Najdete v ní spoustu fotek a ilustrací z archivu magazínu.

wwd.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram