Řasenku ani umělé řasy už nebudete potřebovat! Tahle inovace přináší přirozeně dlouhé a husté řasy

Řasenku ani umělé řasy už nebudete potřebovat! Tahle inovace přináší přirozeně dlouhé a husté řasy

Řasy jsou bezesporu velmi důležitou součástí našeho obličeje. Dodávají obličeji výraz a zkrášlují ho. Pokud toužíte po dlouhých, hustých, tmavých a vytočených řasách nemusíte nutně sáhnout po těch umělých, máme pro vás mnohem lepší, navíc přírodní řešení.

Prodloužení řas je poměrně drahá metoda, která je navíc jen dočasným řešením. Řasy postupně vypadávají a je třeba nechat si je doplnit. Řasenky jsou skvělým pomocníkem, které krásně zvýrazní naše oči, ale mnoho z nás je nechce nebo nemůže používat. Představujeme vám dostupnou přírodní a zcela bezpečnou cestu k dlouhým a hustým řasám, která vám zajistí výsledky již po 2-4 týdnech pravidelného používání - sérum na růst řas Lux-Factor.

Proč si ho zamilujete?

Sérum na řasy je nejrychleji působící přírodní stimulátor růstu, hustoty a posílení řas. Je to profesionální, klinicky testovaná terapie pro zrychlený růst a krásný vzhled vašich řas. Díky 100% přírodním složkám je vhodný i pro citlivé oči a nevyvolává alergické reakce.

V čem spočívá jeho kouzlo?

Sérum vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která řasy chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Zabraňuje jejich lámání a vypadávání a zároveň stimuluje růst nových chloupků – zajišťuje tak hustší řasy. Díky pečlivě vybraným složkám je sérum na řasy vhodné i pro současné použití s ​​make-upem. Další skvělou vlastností séra je, že pravidelným používáním získávají řasy tmavší barvu, která vytváří efekt nalíčení i bez použití řasenky.

foto: se svolením Lux Factor

 

Aplikace, která zabere jen minutu vašeho času!

Aplikaci séra na řasy se doporučuje opakovat 2x denně, ráno a večer. Před použitím důkladně očistěte okolí očí, pokud nosíte kontaktní čočky, před aplikací je vyjměte. Pomocí přiloženého aplikátoru naneste tenkou vrstvu séra na oční víčka těsně vedle řas. Po aplikaci počkejte minutu, než se sérum vstřebá. Již za 2-4 týdny se můžete těšit z úžasných výsledků.

Je vaše obočí řídké a světlé?

Obočí je rámem obličeje. Většina žen si přeje husté a dobře tvarované obočí, které zcela změní rysy a tvar obličeje. Pokud máte obočí v důsledku vytrhávání řídké, těžko s ním dosáhnete požadovaného vzhledu. Dobrou zprávou je, že sérum na řasy funguje i na obočí! Stimuluje růst chloupků u kořínků, zabraňuje vypadávání a lámání, čímž urychluje růst obočí a výsledky jsou viditelné již po 2 týdnech používání.

Umělé řasy a sérum na řasy

Pokud se stále nechcete vzdát umělých řas, můžete si zajistit zdravý růst těch přírodních. Sérum lze použít i tehdy, když máte umělé řasy, aby byly vaše přírodní řasy ochráněny před agresivními lepidly a aby bylo zabráněno jejich lámání.

Dejte sbohem řasenkám a umělým řasám!

Sérum na řasy si můžete objednat na webové stránce www.luxfactor.com nyní se slevou  50 %. Navíc můžete využít slevový kód MD15, který vám navíc připočítá slevu 15 %. Při nákupu 2 sér máte dopravu zdarma a u nákupu 3 sér získáte dárek dle vlastního výběru v libovolné hodnotě. Pospěšte si, kód platí pouze do pondělí 22. března.

foto: se svolením Lux Factor

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram